Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Cestu buď najdeš, nebo si ji vybuduješ.
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Lubor Karásek
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Narodil jsem se v Jilemnici a většinu svého života bydlím ve Vrchlabí nebo blízkém okolí. Krkonoše a všeobecně Podkrkonoší miluji a specializuji se hlavně na nemovitosti v této lokalitě.

O nemovitosti v regionu se zajímám dlouhodobě a díky pracovním zkušenostem z oblasti obchodu a práce s lidmi mám přehled o potřebách svých klientů.

Kladu důraz na profesionální jednání a budování dlouhodobého vztahu se svými klienty i obchodními partnery.

Chci se vždy s čistým svědomím podívat klientům do očí, s vědomím, že jsem pro ně odvedl 100% práci, také proto spolupracuji s realitní kanceláří Evropa Vrchlabí, která stejně jako já tyto hodnoty uznává.

Díky svému obchodnímu citu a velké míře empatie a také důrazu na profesionální přístup i v tom nejmenšímu detailu, mohu pomoci s následujícím:

Prodávajícím většinou zajistím vyšší cenu, než tu, kterou za prodej své nemovitosti původně požadovali a kupujícím a investorům rád pomohu s výběrem vhodné nemovitosti.

Věřím, že informace, které zde naleznete Vám pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Ze zkušeností vím, že za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by neměl prodávající ani makléř tak důležitý životní krok podceňovat

Zajímá Vás ještě něco dalšího, tak mě neváhejte kontaktovat.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní
  • Developerské projekty

Adresa

EVROPA Realitní kancelář VRCHLABÍ
Valteřická 704
54301 Vrchlabí

Jak pracuji

1.
Začínáme...
Poznáme se a na základě Vašich požadavků určíme prodejní cenu nabízené nemovitosti. Bez důvěry by to totiž tak hladce nešlo a káva není nikdy na škodu.
2.
Seznámím Vás s tím co pro Vás mohu udělat...
Nafotím Vaši nemovitost a pokud bude potřeba tak i pomocí dronu. Nechám vytvořit 3D scan nemovitosti. (virtuální prohlídku) Zařadím Vaši nemovitost do inzerce všech největších realitních serverů. Zajistím všechny potřebné smlouvy a právní servis.
3.
Pak bude potřeba se postarat ještě o spoustu věcí...
To je součástí mé práce,většinou to není tolik vidět, ale je nutné to pro úspěšný prodej udělat, ale jelikož mám tuto práci rád, tak to dělám s radostí.
4.
Tak a jsme ve finále...
Společně dojdeme k tomu jednomu nejdůležitějšímu cíli a to prodeji Vaší nemovitosti.

Reference

Dobrý den, pane Karásek,

děkuji za Vaši ochotu a velmi přívětivý, nápomocný a věcný přístup v průběhu celého procesu prodeje nemovitosti a samozřejmě za dosažení výborné prodejní ceny. Určitě budu mít Vaší firmu na paměti v případě potřeby prodeje či nákupu další nemovitosti.

Děkuji.

S pozdravem
Radek Mittelbach
Dobrý večer,

moc vám děkuji, květina mě potěšila.

Spokojení jsme velice. Rychlost a ochota, to bylo super.

Teď to jen dát do kupy.

Přeji vám krásný zbytek večera

Bc. Lucie Vinklátová
Ráda bych vyjádřila svůj nesmírný vděk za profesionalitu a velmi příjemné jednání ze strany pana Lubora Karáska. Při koupi bytu jsme nezaznamenali žádné komplikace a vše bylo hladce vyřešeno až do zdárného konce. Velice si vážím jeho vstřícného jednání a výborných komunikačních schopností. Pana Karáska mohu srdečně doporučit a věřím v naší další spolupráci s ním i s realitní kanceláří Evropa.

Srdečně zdraví,

A. Martinová a M. Martin
Vážený pane Karásku,

referenci na kancelař jsem již poskytl a k Vaši osobě - maximální spokojenost, oceňuji prozákaznický přístup, vysokou profesionalitu i příjemné zastupování :-).

Přeji hezký den,

Jakub Králík
Velice oceňujeme profesionální a zároveň lidský přístup prodejce.
Celkově velice dobrý dojem ještě podtrhl úspěšný prodej nemovitosti v krátkém čase a za předem sjednanou cenu.
Až budeme příště prodávat nebo kupovat jakoukoliv nemovitost, s důvěrou se na pana Karáska opět obrátíme.

Díky. Grofová
Ráda bych Vám a RK Evropa Vrchlabí tímto ještě jednou poděkovala. Při koupi domu jsme s mojí mamkou byly maximálně spokojené.
Velice oceňuji milé a ochotné vystupování, empatický přístup, vše srozumitelně vysvětleno, odbornost a celkově nadstandardní péče. Děkujeme!

Váňová
Dobry den, pane Karasek,

chtel jsem Vam poprat vse nej do noveho roku, hlavne to zdravi! Snad bude lepsi nez 2020.

Zaroven bych Vam chtel, ikdyz se zpozdenim, podekovat za sluzby spojene s koupi pozemku. Jsem rad, ze se nakonec vse podarilo dotahnout do uspesneho konce. :)

Jeste si dovolim dotaz z me strany. Neposkytujete jako soucast prodeje take predvyplnene priznani k dani z nabyti nemovitosti?

Dekuji a preji krasny den

Jakub Soukup
Dobry vecer pane Karasku,

dekuji za informaci a rovnez dekuji za zprostredkovani predani bytu. Asi vite, ze mame ode dneska kompletni lockdown az do 10.1., tak jsem rada,
ze jsme to zvladli predtim, ikdyz ne uplne standardni cestou.

Zaroven bych se jeste chtela omluvit, ze Vas manzel prepadl hned u dveri a zacal diktovat cislo elektromeru. Po celem dni stehovani uz to chtel mit asi za sebou :-)

Originaly smluv muzete nechat u rodicu.

Za me i za manzela dekujeme, ze jste nam pomohli najit noveho majitele a myslim, ze z informaci, ktere jsem mela od Vas o kupujici, budou spokojeni i sousedi.
Dekujeme i za flexibilitu spojenou s resenim prodeje "na dalku".

Prejeme Vam i celemu tymu klidne Vanoce a do noveho roku hlavne hodne zdravi a at se Vam dari.

S pozdravem
Martina a Christian
Schlittenbauer
Dobrý den,
děkuji za vyplacení kupní ceny z úschovy. Částka se mi dnes v pořádku připsala na účet.

Také chci poděkovat Vám i realitní kanceláři za výtečnou spolupráci a novým majitelům krásné bydlení.

Děkuji a jsem s pozdravem

Vladimír Vítek

Kontaktovat Lubor Karásek