Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě NIKAM NEVEDE.“
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Jitka Bubníková
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Ráda dělám práci, která má smysl a vytváří dlouhodobé solidní vazby. Mám celoživotní zkušenosti v oblasti vyjednávání a realizace smluv- zejména v oblasti obchodu, ekonomiky a marketingu. Ráda pracuji s lidmi, naslouchám jim a v jejich potřebách hledám šanci pro oboustranně výhodnou spolupráci. V oblasti realitního trhu se pohybuji díky potřebám svým a svých kamarádů/známých více než 15 let. Oblast mě natolik zajímá, že jsem se rozhodla v této oblasti působit i jako spoluzakladatelka Evropy realitní kanceláře Zbraslav a věřím, že pomáháme Vám jako našim klientům a současně jsme příjemným prostředím pro náš makléřský tým.  Mám za sebou zkušenosti v oblasti nákupu/prodeje pozemků, bytů i domů, a to především z pohledu znalosti finanční situace kupujících/prodávajících a hledání optimálního řešení a kombinací, které trh v daném okamžiku nabízí.
Jsem člověk jako Vy- ale už vím, co znamená prodat nebo koupit nemovitost a jaká úskalí/neserióznosti a pravidla je třeba znát. Cílem naší realitní kanceláře je, nalézt cestu, která NĚKAM VEDE.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář PRAHA 5 - ZBRASLAV
Zbraslavské náměstí 458
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Jak pracuji

1.
Představení/poznání
První setkání je rozhodující, abychom se rozhodli, zda se chceme znovu vidět, funguje mezi námi empatie a budeme spolu chtít oboustranně dále komunikovat. Setkání je spíše neformální.
2.
Obchodní stránka
Detaily k nemovitosti, představení kompletních služeb, dojednání podmínek spolupráce, podpis smlouvy s garancí výkonu pro Vás.
3.
Realizace
Úprava nemovitosti pro prodej (home stagging), nafocení, reklamní kampaň, realizace prohlídek, průběžná komunikace
4.
Zpětná vazba
Závěrečné zhodnocení naší spolupráce

Kontaktovat Ing. Jitka Bubníková

+420736644666 | jitka.bubnikova@rkevropa.cz