Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Vše je možné se správnou sebedůvěrou a pokorou.
"Dělám věci rychle a dynamicky, lehce a plynule."
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Jiří Švec
605 810 888 / jiri.svec@rkevropa.cz
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem obchodník pro JISTOU ZMĚNU k úspěchu.

Na realitním trhu mám zkušenosti přes 15 let. Od roku 2006 jsem spoluzakládal a sedm let naplno budoval pobočkovou síť EVROPA realitní kancelář. Svými výsledky patřím mezi nejlepší obchodníky v oboru. Pracuji na zakázku a doporučení. Věnuji se prodeji realit a realitním investicích.

Mám globální znalost trhu a osobní vztahy s developery.  Za ty roky jsem si vypěstoval bohatou databázi klientů a společenských kontaktů, se kterými žiji, a které se stále rozrůstají.  Jsem velmi aktivní ve sportu jako je golf, tenis a další. Mám dobrou pověst a jsem spolehlivý.  Mezi mé silné stránky patří velmi dobrý mluvený projev, proklientský postoj, empatie a zkušenost vystihnout komu a jak zadanou nemovitost nabídnout. Věřím, že všechno je možné.   

Specializace

  • Byty
  • Domy

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 1
Václavské náměstí 806/62
11000 Praha 1 - Nové Město

Jak pracuji

1.
Být osobní a jedinečný pro Vaši spokojnost.
Mám pro Vás zázemí silného realitního marketingu včetně plošné inzerce v celém světě internetu. Bezpečí právního servisu, zkušenosti, kontakty a také chuť Vám pomoci. Pojďme se společně a s respektem podívat na to, co pro Vás mohu udělat, aby jste byli
2.
Mít jistotu - „Ano, prodal/a jsem za nejvyšší možnou cenu na trhu“
Fakta o tom, co se na trhu nemovitostí stále děje. Ceny podobných prodaných nemovitostí z katastru. Zkušenosti (např. 16let) i ob. intuici ke stanovení nejvyšší tržní ceny. A také energii, kontakty a veškeré potřebné zázemí k následné realizaci prodeje.
3.
Bezpečí při prodeji, kompletní týmový servis
Vše zařídíme za Vás. Praxe ukázala, že se k nám budete rádi vracet a prodej Vaší nemovitosti bude pro Vás bezstarostnou událostí.
4.
Spokojenost a doporučení – jednoduše být užitečný
Věnuji se jen tolika nemovitostem, abych i té Vaší mohl dát 100% svého nasazení v prodeji, zbytek je týmová práce naší společnosti. Rád bych Vám byl užitečný v oboru, co umím a dělám s nadšením, aby jste i Vy mohli ve svém čase dělat co máte rádi.

Kontaktovat Jiří Švec