Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Realitní zprostředkování lze dělat pouze kvalitně, nebo vůbec.
Velikost každého povolání je snad především v tom, že spojuje lidi. (Saint Antoine De Exupéry)
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Jan Bahorec
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V EVROPA realitní kanceláři pracuji jako makléř již čtrnáct let a snažím vykonávat vše podle nejlepšího svědomí a přesvědčení. Mojí specializací vždy byly a jsou pronájmy nemovitostí, kdy v této oblasti mám opravdu nadstandardně obrovské zkušenosti. Díky tomuto velkému objemu zprostředkování a uzavřených nájemních smluv mám hodně kladných a pozitivních referencí od spokojených klientů, jejichž další doporučení je pro mě ta největší odměna. Zároveň jsem díky těmto spokojeným klientům mohl rozšířit před pár lety obzory i u prodejů nemovitostí, kterým se rovněž věnuji na velmi profesionální úrovni již od roku 2015. K dosažení dobrých výsledků využívám zejména své schopnosti, charakter, lidský přístup, loajalitu a snahu o maximální odpovědnost. Věřím, že pokud člověk vysílá pozitivní energii a má dobrou mysl, tak se mu vše štědře zpátky vrací. 

Absolvoval jsem státní zoušku odborné způsobilosti pro realitní zprostředkovatele, s níže uvedeným certifikátem. V business Academy Evropa jsem absolvoval všechny stupně certifikovaných školení týkající , komunikativní dovednosti, absolvoval jsem kurz výuky Anglického jazyka, který ovládám na běžné komunikativní úrovni a již několik let mohu oprávněně užívat titul certifikovaný makléř expert profesionál.

EVROPA realitní kancelář s.r.o, vyhlašuje od roku 2012 jednou ročně VIP klub TOP deseti makléřů celé sítě a je mi ctí, že mě moje práce během všech dosavadních ročníků, dostala pokaždé do tohoto skvělého VIP klubu TOP 10 a mezi takové osobnosti, jako jsou moji kolegové.

Prezentace makléře je velmi důležitá, vypisovat však vše co pro klienta dokážu vytvořit a udělat, je pro hotového makléře z mého pohledu zbytečné, protože ta profesionalita musí být automatická. Za makléře, který má 14 let praxi hovoří výsledky a zkušenosti nasbírané poctivou prací. Osobní zkušenost je k nezaplacení.  

 

Specializace

  • Byty
  • Domy

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 1
U Zvonařky 358/10
120 00 Praha 1

Jak pracuji

1.
Kvalita a úroveň jakékoliv společnosti, která poskytuje služby zákazníkům, je výrazně určována vlastní zkušeností klienta se zástupci dané značky.
U prodejů nabízím kompletní servis spojený s prodejem nemovitosti, od vyhotovení strategie prodeje spojené se správným stanovením tržní ceny, přes přípravu inzerce, provázení celého obchodu, smluvní dokumentace, až po finální předání nemovitosti
2.
Partnerství bez smluv, stvrzené „pouze“ podáním ruky je pro mě privilegium a odměna, které si neskutečně cením. Dospět do takové fáze důvěry je v dnešním světě s upadající morálkou nesmírně příjemná a svým způsobem vzácná záležitost.
Nemovitosti pronajímám bez přestávky již dvanáct let, v průměrném objemu 11 pronájmů měsíčně, když se ohlédnu zpět, tak je to neuvěřitelné číslo zrealizovaných obchodů a obrovsky nasbírané zkušenosti. V první řadě je to práce, která mě neskutečně baví.
3.
Jsem komunikativní a základ je komunikace s lidmi. Přímé jednání a osobní přístup je něco, bez čeho se v této práci prostě neobejdete.
Prezentace makléře je důležitá, osobní skvělá zkušenost, nebo doporučení je k nezaplacení. Pokud se rozhodnete prodat nebo pronajmou nemovitost bez zprostředkovatele, podstupuje riziko neúspěchu, velkou ztrátu vlastního času a možnost nečestného jednání.
4.
Osobní setkání a představení.
Na závěr bych chtěl dodat, že je pro mě vždy velmi důležitá osobní schůzka a prvotní setkání s klienty.

Reference

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš Pospíšil a v posledních několika měsících jsem spolupracoval s panem Bahorcem, který mi pomáhal úspěšně pronajmout můj byt v Praze. Chtěl bych mu tímto ještě jednou poděkovat za celou spolupráci stíženou tím, že bydlím mimo ČR a nemohl jsem být osobně přítomen. 

Velmi oceňuji komunikaci pana Bahorce, byl vždy příjemný a profesionální. Musím ovšem vyzdvihnout jeho velmi proaktivní přístup a ochotu udělat maximum pro zdárné pronajmutí bytu. Velmi si cením jeho přístupu a s celkovou spoluprací jsem byl více než spokojen! Neváhal bych pana Bahorce komukoliv doporučit! Pokud bude další příležitost, bezpochyby se na pana Bahorce znovu obrátím!

Ještě jednou děkuji a vyřiďte mé pozdravy panu Bahorcovi

S pozdravem
Tomáš Pospíšil
 
"Dobrý den, ráda bych poděkovala panu Janu Bahorcovi za vstřícný a více jak profesionální přístup při řešení pronájmů. Přeji České republice více takových realitních makléřů jako je Jan Bahorec a více takových realitních kanceláří jakou je RK Evropa. Těším se na další spolupráci."

Milada Opltová

Nemovitosti makléře

38 000 Kč za měsíc
Počet obrázků10
Krásný, slunný dům 5+kk/150 m2 + zahrada, pozemek 600 m2, Úvaly u Prahy
Kladská, Úvaly, okres Praha-východ
14 000 Kč za měsíc
Počet obrázků8
Novostavba 1+kk, 30m2, garážové stání, Praha 10, Hostivař
Vladycká, Praha, okres území Hlavního města Prahy
12 730 000 Kč
Počet obrázků22
Prodej RD 5+1, Horoměřice, Praha západ
Na Pískách, Horoměřice, okres Praha-západ
18 500 Kč za měsíc
Počet obrázků16
Pronájem bytu 1+1, 38m2, Praha 3, Žižkov
Seifertova, Praha, okres území Hlavního města Prahy
21 000 Kč za měsíc
Počet obrázků13
Pronájem krásného zařízeného bytu 2+1, Praha 9, Podvinný mlýn.
Podvinný mlýn, Praha, okres území Hlavního města Prahy
55 000 Kč za měsíc
Počet obrázků32
Pronájem RD, Strančice, Praha východ
V Zátiší, Strančice, okres Praha-východ
19 800 Kč za měsíc
Počet obrázků13
Pronájem bytu 2+kk, 60m2, Praha 8, Libeň
Na žertvách, Praha, okres území Hlavního města Prahy
18 480 000 Kč
Počet obrázků32
Prodej RD, Strančice, Praha východ
V Zátiší, Strančice, okres Praha-východ
6 890 000 Kč
Počet obrázků16
Prodej stavebního pozemku 2109m2, obec Pětihosty, Praha východ
, okres Praha-východ
4 290 000 Kč
Počet obrázků17
Krásný prostor pro široké využití, Praha 3, Žižkov, ul. U Božích bojovníků.
U božích bojovníků, Praha, okres území Hlavního města Prahy
14 090 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej RD, 4+1, Praha 5, Zbraslav
Elišky Přemyslovny, Praha, okres Hlavní město Praha
6 090 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej bytu 3+1 / sklep, celková plocha 69,43m2, Praha 8, Bohnice
Feřtekova, Bohnice, Praha, okres Hlavní město Praha
8 450 000 Kč
Počet obrázků52
Prodej roubené chalupy, Kateřina, Dolní Podluží
Kateřina, Kateřina, Dolní Podluží, okres Děčín
9 480 000 Kč
Počet obrázků36
Prodej krásného RD 4+kk, obec Tursko, Praha západ
Pod Hájem, Tursko, okres Praha-západ
15 950 000 Kč
Počet obrázků33
Prodej dvou městských domů, Velvary, okr. Kladno
náměstí Krále Vladislava, Velvary, okres Kladno

Kontaktovat Jan Bahorec

+420775365366 | jan.bahorec@rkevropa.cz