Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Věř si a jdi za svým cílem...
bez překážek to ale nepůjde.
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Mgr. et Bc. David Moule
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Makléř se zaměřením nejen na prodej a pronájem nemovitostí ale i na jejich rekonstrukce. Zajistím pro Vás stavebně i technicky Vaší nemovitost k prodeji nebo k pronájmu. Stavařina a reality mne baví. Již od roku 2010 se zabývám rekonstrukcemi nemovitostí (interiér - exteriér) v oblasti soukromé, veřejné i státní. Nejprve provádění realizací v zastoupení německé společnosti v přímé a úzké spolupráci architektů a projektantů jako technický poradce a koordinátor prodeje pro Českou republiku a Slovensko. Po více jak 7 letech jsem se v daném oboru osamostatnil. Nemovitostem věnuji péči se zaměřením i na jejich vnitřní a venkovní detaily. Rád s klienty řeším a probírám jejich nemovitost od samotného vzniku, průběh stavby, případně i následné rekonstrukce až do aktuálního stavu pro prodej nebo pronájem.

Bude mi potěšením pohovořit i s Vámi o Vaší nemovitosti.

 

S úctou

Mgr. et Bc. David Moule

 

Vzdělání:

ZČU - Západočeská univerzita v Plzni, FE Cheb - "Podniková ekonomika a management"

UJAK - Univerzita J. A. Komenského Praha - "Sociální a masová komunikace"

MUP - Metropolitní univerzita Praha - "Mezinárodní a teritoriální studia"

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA realitní kancelář SOKOLOV
nábřeží Petra Bezruče 598
35601 Sokolov

Jak pracuji

1.
Seznámení
Osobní schůzka, zodpovězení Vašich otázek, prohlídka Vaší nemovitosti, vzájemná důvěra a info o průběhu prodeje jsou základním kamenem úspěšné spolupráce a obchodu.
2.
Inzerce
Naslouchám požadavkům a potřebám klientů. Po dohodě Vaší nabízenou nemovitost nafotím, zaměřím, stanovím její kupní cenu a po sepsání Zprostředkovatelské smlouvy jí zařadím do inzerce realitních serverů..
3.
Osobní přístup
Klienta informuji o sledovanosti inzerce jeho nemovitosti, jednáme o situaci na realitním trhu v daném regionu a spolupracujeme na dosažení a naplnění vytyčeného cíle a spokojenosti.
4.
Právní servis
Zajistím sepsání Kupní smlouvy, Smlouvy o advokátní úschově financí, návrhy vkladů do KN v kvalitní právní kanceláři a předání nemovitosti.

Kontaktovat Mgr. et Bc. David Moule

+420724868182 | david.moule@rkevropa.cz