Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Nic není nemožné
Certifikovaný makléř PROFESIONÁL
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Mgr. Arnošt Kocián
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Dobrý den,

Jmenuji se Arnošt Kocián a několik let pracuji jako realitní makléř RK Evropa, která je na realitním trhu již více než dvacet let a je ryze česká, bez zahraniční účasti.

Být realitním makléřem, zejména renomované realitní kanceláře, jakou je Evropa RK je zavazující a velmi zodpovědná práce, kterou nelze ošidit, neboť mým cílem je odvádět dobrou práci, být dobrým makléřem a být za něj považován! 

Důvěra, kterou mi klient dáva je pro mne zavazující!  Profesionalita, serióznost, orientace na realitním trhu, znalosti finanční problematiky, zákonů atd., to jsou ty "maličkosti". které vedou k úspěchu a cíli. 

Děkuji za pozornost a těším se na Vás.

Arnošt Kocián

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní

Adresa

EVROPA Realitní kancelář VRCHLABÍ
Valteřická 704
54301 Vrchlabí

Jak pracuji

1.
Kontakt se zájemcem a nabídka služeb, které poskytuji.
Prohlídka nemovitosti, stanovení reálné tržní ceny a projednání podmínek obchodního vztahu vedoucí k uzavření zprostředkovatelské smlouvy.
2.
Provést zpracování inzerce včetně fotografií nemovitosti a provést inzerci na webu, vitrínách, tisku.
Osobně provádět prohlídky nemovitosti se zájemci o koupi.
3.
Zpracování veškeré dokumentace související s prodejem, tedy kupní smlouvu, smlouvu o úschově listin a finančních prostředků, návrh na vklad vlastnického práva do KN.
Podat návrh na vklad do KN.
4.
Po zapsání vlastnického práva do KN zajistit převedení peněz z finanční úschovy na účet prodávajícího a fyzicky předat prodanou nemovitost novému vlastníkovi.
To je stručný popis celého procesu.

Reference

Dobrý den pane inženýre Gašpare,
děkuji Vám a především panu Mgr Kociánovi zaprodej bytu a organizaci časové součinnosti mezi kupujícími a vaším právníkem .
Pan Mgr. Kocian je výborný člověk a to jsme Vám chtěla říci a udělal obrovský!!! kus práce, nějaký rok spolu již kooperujeme a navíc není lehké prodat slušně v této době
děkuji , s uctou
Dr.Ing. Lenka Papešová, PhD

Kontaktovat Mgr. Arnošt Kocián

+420730847846 | arnost.kocian@rkevropa.cz