Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Tomáš Fiřtík

Realitní makléř

Telefon 775 887 877


Václavské náměstí 793/36
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení makléře

.

Reference

21.1.2019
Dobrý den pane Fiřtíku,
děkuji Vám za Vaše školení BAE III v uplynulém týdnu. Byl jste pro mne velkým přínosem po profesionální i té "lidské" stránce, povzbuzením pro další práci. Přeji hodně spokojených absolventů vašich kurzů a ať se vám daří.

Renata Ebrle
pobočka Praha 2 - Vinohrady
21.1.2019
Dobrý den p. Fiřtíku,
nedávno jsem završila školení BAE III. Veškerá vaše školení (BAE I.- III.), kterými jsem prošla, byla velmi pozitivně vedena, formou velmi příjemnou, přínosnou, poučnou a zábavnou; informace, které zde byly řečeny, se využijí, zužitkují a každý takový poznatek je dobrý nejen k rozšíření obzorů.

Velmi vám děkuji za čas, který jsem mohla na vašich školeních strávit a budu se těšit na další takové přínosné a příjemné setkání.

Tatiana Svobodová
pobočka Karlín
21.1.2019
Dobrý den pane Fiřtíku,
děkuji Vám za Vaše školení BAE III v uplynulém týdnu. Vaše školení proběhlo tak, jak jsem od Vás očekával, bylo profesionální s konkrétním cílením na obchodní problematiku makléřů. I já po 7 letech praxe jsem si mnohé osvěžil ...
Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů i v budoucnu.

Robert Černík
RK Evropa
Havlíčkův BrodKontaktovat makléře Tomáš Fiřtík