Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Tomáš Fiřtík

Realitní makléř

Telefon 775 887 877


Václavské náměstí 806/62
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení makléře

.

Reference

4.7.2019
Dobrý den, pane Fiřtíku,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi příjemné doškolení našich makléřů. Zpětná vazba od všech byla velmi pozitivní, hlavně si pochvalovali společné úsilí nad danou problematikou a v některých případech i na různé pohledy a názory, které byly opravdu přínosem. Byl bych velmi rád, kdybychom se mohli podobně setkávat. Je pro nás velmi účinné, když přijede někdo z centrály k nám a předává své zkušenosti.

Ještě jednou děkuji.

Vladimir Trejbal
jednatel společnosti
pobočka Kladno
4.7.2019
Dobrý den pane Fiřtíku,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za přínosné kurzy BAE 1 a BAE 2, které mě pomohly a pomáhají v mých začátcích realitního makléře a to hlavně díky Vaší dlouholeté praxi. Děkuji navíc za super strávený čas s člověkem plného pozitivu, jako jste Vy. Ať se Vám daří.

S pozdravem a přáním krásného dne

Oleksandr Korotash
RK Evropa Kladno
25.2.2019
Vážený pane Fiřtíku,
děkuji Vám za profesionální vedení kurzu II. stupně Business Akademie Evropa. Přála bych každému lektora Vaší osobnosti, který přesně zná problematiku daného tématu a dopodrobna legislativu s tím spojenou. Navíc umíte vytvořit velice přátelskou atmosféru. Váš kurz je pro absolventy maximálním přínosem.

Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a štěstí.

Šárka Rubešová
Pobočka Praha 2 - VinohradyKontaktovat makléře Tomáš Fiřtík