Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Tomáš Fiřtík

Realitní makléř

Telefon 775 887 877


Václavské náměstí 806/62
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení makléře

.

Reference

17.10.2019
Dobrý den, vážený pane Fiřtíku,
děkuji za naprosto vyčerpávající, motivační, vzdělávací a praktické informace v rámci Kurzu akademie I. stupně - obchodní dovednosti realitního makléře, které jsem pod Vaším vedením absolvovala.
Vaše zkušenosti a podání celého kurzu bylo, nejen pro mě, velmi inspirativní a obohacující jak v profesní, tak lidské rovině.

Mgr. Mirjana Senićová
realitní makléř pobočky Pankrác
EVROPA realitní kancelář Pankrác
budova GEMINI B
2.10.2019
Chtěla bych Vám moc poděkovat za velice přínosné školení BAE I, BAE II a BAE III. Bylo to neskutečně motivující, pozitivní a praktické. Děkuji, že jste odpovídal na každou položenou otázku, rozebíral spoustu praktických situací. Budu se moc těšit na další kurzy!

Ing. Elina Pšeničková
pobočka Praha Vinohrady
24.9.2019
Jsem velmi spokojený s pomocí Tomáše Fiřtíka u přijímacích pohovorů s uchazeči vedené Ředitelem pobočkové sítě v rámci doplňkové služby k personální inzerci. Pomohlo mi to v tom, jak vést přijímací pohovor, na co se ptát, podle čeho si uchazeče vybírat a jak argumentovat na pohovoru. Během měsíce jsme společně přijali manažera od konkurence a dva realitní makléře.

Michal Novotný
jednatel
pobočka Praha VinohradyKontaktovat makléře Tomáš Fiřtík