Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Martin Žemlička

Makléř měsíce

Telefon 775 919 163
Telefon 775 919 163


Nuselská 236/39
14000 Praha 4 - Nusle

Představení makléře

V realitách a nemovitostech se pohybuji od roku 1998, kdy jsem úspěšně dokončil vysokoškolské vzdělání - fakultu stavební obor geodézie a kartografie na ČVUT. Ze začátku jako živnostník, následně jako majitel a jednatel společnosti.

Mou specializací jsou pozemky, developerské projekty, rodinné domy, byty. Dále se věnuji neveřejným nabídkám a poptávkám po nemovitostech.

Nabízím 100% servis v oboru realitních služeb, geodetických a projekčních prací.

Mezi naše respektive mezi mé klienty patří státní sféra, developeři, stavební společnosti, architekti, projektanti, drobní investoři a samozřejmě stovky klientů spolupracující pouze při prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti.

Jako jednatel kanceláře zaručuji i 100% servis našich makléřů a případným zájemcům o práci v našem týmu garantuji profesionální vedení a plnou podporu.

Reference

25.1.2017

Pane Žemličko, děkuji za super servis při koupi pozemku, který jste zprostředkovával. Toto nebyl první pozemek o který jsem měla zájem, ale u ostatních se vždy po detailnějším prozkoumání veškeré dokumentace objevil problém, který nakonec stavbu RD neumožňoval. Od vás jsem dostala kompletní informace o pozemku, územním plánu, regulativa atd. Dostali jsme zaměření pozemku což ocenil náš projektant a nyní se těšíme se na stavbu RD. A samozřejmě využijeme i vaše geodetické služby.

Díky Lucka Šimánková

10.1.2017

Martine, další projekt za námi a zasílám poděkování. Jak jste mne tvrdil, že do ½ roka je komplet realizována výstavba a než se vše dokončí, že budou prodané i pozemky, tak jsem zprvu nevěřila. Profesionální přístup, jednání, kvalita služeb EVROPY toto vše asi zapříčinilo tento úspěch. Výstavba realizována, veškeré pozemky prodány.

Děkuji a těším se na další spolupráci Milena Adamčíková – projekt stavebních pozemků v Kozinci.

20.12.2016

Bylo velice fajn si přes vás kupovat pozemek. Ač se na pozemcích teprve infrastruktura realizovala (sítě a komunikace nezkolaudována), tak jsme díky vám mohli část peněz čerpat hypotékou. Vaše orientace v ÚP a další specializace například to zaměření, to vše bylo dokonalé. Děkujeme.

Manželé Pojerovi
Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Martin Žemlička