Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Ing. Martin Žemlička

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 775 919 163
Telefon 775 919 163


Vranská 620/18
142 00 Praha 4 - Kamýk

Představení makléře

V realitách a nemovitostech se pohybuji od roku 1998, kdy jsem úspěšně dokončil vysokoškolské vzdělání - fakultu stavební obor geodézie a kartografie na ČVUT. Ze začátku jako živnostník, následně jako majitel a jednatel společnosti.

Mou specializací jsou pozemky, developerské projekty, rodinné domy, byty. Dále se věnuji neveřejným nabídkám a poptávkám po nemovitostech.

Nabízím 100% servis v oboru realitních služeb, geodetických a projekčních prací.

Mezi naše respektive mezi mé klienty patří státní sféra, developeři, stavební společnosti, architekti, projektanti, drobní investoři a samozřejmě stovky klientů spolupracující pouze při prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti.

Jako jednatel kanceláře zaručuji i 100% servis našich makléřů a případným zájemcům o práci v našem týmu garantuji profesionální vedení a plnou podporu.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Developerské projekty

Reference

1.4.2019
Prodej nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv problémů. Pan Žemlička vystupoval vždy naprosto profesionálně a bylo vidět, že se ve svém oboru skutečně velmi dobře orientuje. Dá se říci, že poskytuje služby “all- inclusive” od začátku až k úspěšnému ukončení prodeje. O nic jsem se nemusela starat. V případě, že bych v budoucnosti opět prodávala nějakou nemovitost, určitě se na něj znovu obrátím. Jeho služby doporučuji
21.3.2019
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ing. Žemličkovi z realitní kanceláře Evropa v Praze 4, za velmi slušné jednání a profesionální přístup při prodeji mého bytu a koupi jiného. Ještě jednou děkuji.
J.Bursová, Praha 4
14.3.2019
Ráda bych poukázala na výbornou spolupráci při prodeji nemovitosti s panem Žemličkou. Celková spolupráce byla naprosto bezproblémová, pan Žemlička se výborně orientuje v problematice realitního trhu a má velký přehled. Jeho přístup je velmi profesionální, po celou dobu prodeje nemovitosti jsme se nemuseli o nic starat, pan Žemlička vše zařídil a zajistil. Prodejní transakce proběhla hladce ke spokojenosti obou stran. Tímto panu Ing. Žemličkovi ještě jednou děkuji a spolupráci s ním doporučuji!Nemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Ing. Martin Žemlička