Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
pracovitost - vytrvalost - pokora
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Milan. Polívka
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Pokud jste "klikli" až sem, tak ať se trošku poznáme :-)

Dobrý den, jmenuji se Milan Polívka.

Je to již několik let, kdy jsem úspěšně ukončil studium na úmělecké škole se zaměřením na nábytek a design. Hned po škole jsem se začal tomuto oboru věnovat. Malými krůčky jsem se díky píli a ctižádosti dostal až k vrcholovému designu interiérů a mnohdy i k miliónovým projektům. Když se ohlédnu zpět, tak jsem velice rád za všechny ty obrovské zkušenosti, které mě dovedly více jak po 10 letech k obchodování s nemovitostmi. Práce realitního makléře byla tak logickým krokem v mé kariéře. Tyto obory se mi daří velmi dobře propojovat. Mohu tak svým klientům pomoci s prodejem či pronájmem nemovitostí, ale také s případnou rekonstrukcí, kde rád zpracuji vizualizaci celého interiéru a následně mohu zajistit i stavební rekonstrukci a výrobu nábytku. Je to příležitost jak dopřát klientům maximální služby, tak i jít s nimi o kousek dál než jen ke koupi nemovitosti. Zároveň příležitost i pro mě se trochu odlišit od celkové realitní konkurence. Věřím, že jsou klienti spokojeni a vždy se těším na každou spolupráci.

K prezentaci nemovistí používáme ty nejmodernější technologie jako např. profesionální fotografie, video prohlídky, videa z dronu, grafické 3D půdorysy, vizualizace a zejména podporu na sociálních sítích, youtube kanálech a dalších.

Profesní samozřejmostí u mě bylo hned na začátku realitní profese absolvovat akreditované studium s celostátní platností a získat tak Certifikaci realitního makléře. Doklad o profesní certifikaci mi vystavila Asociace realitních kanceláří České republiky.

Po třech letech v realitním oboru se mi dostalo individuálního ocenění a to pocty dostat se do klubu VIP TOP 20 makléřů za rok 2020. Byla to pro mě obrovská odpověď za odváděnou práci a zároveň hnací motor pro další roky. Ty byly ještě úspěšnější a tak jsem se mohl usídlit v ještě lepší společnosti. V klubu VIP TOP 10 makléřů. Na konci roku 2021 přišla současně příležitost vést další nově otevřenou pobočku EVROPA realitní kancelář v Praze Libni. 

Aktuálně na konci roku 2023 přišla ta největší výzva a zárověň životní příležitost vsoupit do Realitní kanceláře jako 50% společník. Jsem hrdý na tuto novou dráhu vedení pobočky EVROPA realitní kancelář Libeň a nově pobočky EVROPA realitní kancelář PV property v Hradci Králové. Věřím, že se svým společníkem Jiřím Vašatou zas posuneme značku EVROPA realitní kanceář správným směrem o kus dál.

Vážím si svojí práce, snažím se být maximálně pokorný a především děkuji za důvěru všem svým klientům.

Budu se těšit na budoucí spolupráci

S pozdravem

Milan Polívka

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář PRAHA 8 - LIBEŇ
Zenklova 22/56
18000 Praha 8 - Libeň

Jak pracuji

1.
Poznávací schůzka s kávou
Při prvním kontaktu s klientem se nejprve sejdeme na nezávaznou schůzku. Ideálně, pokud je schůzka možná na nemovitosti, která bude následně předmětem naší spolupráce.
2.
Příprava strategie k prodeji
Poté, co mě klient na první schůzce provede nemovitostí, řekne mi svoje požadavky, se v následném čase v kanceláři připravím na tuto naši společnou druhou schůzku. Jednáme primárně o tom, co můžeme udělat proto, aby se nemovitost prodala co nejlépe.
3.
Příprava nemovitosti k prodeji
Asi každý mi potvrdí, že příprava nemovitosti je základem celého prodeje. Proto vždy v rámci možností majitele a zejména možností nemovitosti se snažíme udělat maximum pro výbornou prezentaci. Tedy co nejlépe ji připravit na focení a natáčení.
4.
Prodej nemovitosti
Základem je placená inzerce na všech možných realitních serverech. Dnešní doba ovšem nabízí více prodejních možností. Tou dle mého nejzajímavější je Facebook, kde každou zakázku propagujeme pomocí placených a cílených reklam. Dále také kanály youtube a IG

Kontaktovat Milan. Polívka

+420734261016 | m.polivka@rkevropa.cz