Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

EVROPA realitní kancelář FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Frenštátská 1842
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tel. recepce: 733 134 272
E-mail: frydlant@rkevropa.cz


Otevírací doba: po - pá 9 - 17
IČ: 48788309
DIČ:

Rezervační účet: 131-1446430237/0100

EVROPA realitní kancelář FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ Vám nabízí prodej, pronájem a koupi těchto nemovitostí - byty, domy, RD, vily, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory, restaurace, novostavby, komerční objekty.

Realitní kancelář EVROPA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ zajišťuje kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - PRODEJ BYTU, PRODEJ DOMU, PRODEJ POZEMKŮ ZA NEJLEPŠÍ CENU! TRŽNÍ ODHAD ZDARMA! Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, úschova peněz či listin atd.
 
„Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz)

Reference

12.6.2024
Rádi bychom vyjádřili naši nejvyšší spokojenost a upřímné poděkování RK Evropa - Frýdlant nad Ostravicí za vyjímečné služby při hledání nového pozemku a prodeji našeho starého pozemku.

Od prvního kontaktu jsme byli ohromeni jejich profesionalitou, přátelským přístupem a odbornými znalostmi trhu. Paní Monika Foldynová byla vždy k dispozici, připravena zodpovědět všechny naše dotazy a poskytnout cenné rady, které nám pomohly učinit velká rozhodnutí.

Proces hledání nového pozemku byl díky jejímu pečlivému výběru nabídek a vynikající komunikaci naprosto bezproblémový.

Stejně tak prodej našeho starého pozemku proběhl hladce a efektivně. Realitní kancelář zajistila efektivní marketing a jednání s potenciálními kupci, což vedlo k rychlému a výhodnému prodeji.

Celkově jsme byli více než spokojeni s celým procesem a konečnými výsledky. Doporučujeme jejich služby všem, kteří hledají spolehlivého a zkušeného partnera na realitním trhu. Děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme jim mnoho úspěchů v budoucnosti!

Jeništovi

Realitní kancelář Evropa je členem

Česká Asociace Franchisingu Asociace Realitních Kanceláří Slovenská Franchisingová Asociácia

Vedení pobočky

Ing. Monika Foldynová
Jednatelka společnosti
Nemovitosti makléře

Nejnovější nabídka pobočky

Kontaktovat pobočku EVROPA realitní kancelář FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ


Mapa pobočky EVROPA realitní kancelář FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ