RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
690 000 Kč
Počet obrázků25
Prodej chaty 50 m2, pozemek 235 m2, Roztoky
  • 2 pokoje
    Dispozice
  • 50 m2
    Užitná plocha
  • 22 m2
    Plocha parcely
  • Dřevěná
    Budova
  • Před rekonstrukcí
    Stav objektu

Prodej chaty 50 m2, pozemek 235 m2, Roztoky

V Chatách, Roztoky, okres Praha-západ

Nabízíme k prodeji chatku s užitnou rozlohou 50 m2, která se nachází v ulici V Chatách v obci Roztoky, pouhých několik minut od Prahy. Adresa je situována v klidné části katastrálního území Žalov, což je ideální místo pro každého, kdo hledá útočiště před ruchem velkoměsta.
Chata je dřevěná a nachází se v původním stavu a je tak ideální možností na rekonstrukci dle vlastních představ a finančních možností. Navíc z ložnice je krásný výhled na Vltavu.

Cena objektu je stanovena na 690 000Kč a tedy tato příznivá cena dělá tuto chatu dostupnou širokému spektru zájemců. Obecní pozemek má symbolický nájem 2.700,-Kč ročně.

Druh pozemku je dle územního plánu definován jako lesní půda, což přináší s sebou nespočet možností pro jeho využití, ať už směrem k obnově lesního porostu, nebo jiným rekreačním. Vzhledem k tomu, že na pozemku není zavedena kanalizace, elektřina ani vodovod, nabízí to novému vlastníku plnou svobodu při naplánování a realizaci všech potřebných instalací dle vlastních představ.

Tento pozemek nabízí úžasnou přírodní scenerií, je také doplněn o nezpevněnou přístupovou cestu, která zajistí přístup k pozemku. Díky této vlastnosti je lokace ideální pro pěší turistiku nebo cyklistiku v okolních lesích a polích.

Pozemek je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci v přírodě, možnost investice do lesní půdy nebo prostě jen místo, kde mohou uniknout od každodenního stresu a shonu.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
S pozdravem
Milan Polívka

Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
928118
Provize
včetně provize
Okres
Praha-západ
Obec
Roztoky
Ulice
V Chatách
Datum aktualizace
16.5.2025
Kategorie
Domy
Typ objektu
Chata
Dispozice domu
2 pokoje
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Dřevěná
Plocha parcely m2
22
Voda
Odpad
Komunikace
Neupravená
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře