Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Novinka
7 950 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků30
Prodej bytového domu, víceúčelová stavba, Choustníkovo Hradiště - 4 bytové jednotky, půdní prostor k rekonstrukci
 • 3 pokoje
  Dispozice
 • 65 m2
  Užitná plocha
 • 341 m2
  Plocha parcely
 • Cihlová
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Dobrý
  Stav objektu

Prodej bytového domu, víceúčelová stavba, Choustníkovo Hradiště - 4 bytové jednotky, půdní prostor k rekonstrukci

Choustníkovo Hradiště, okres Trutnov

Nabízíme Vám ke koupi bytový dům - víceúčelovou stavbu se čtyřmi bytovými jednotkami a nebytovým prostorem v Choustníkově Hradišti. Bytový dům, resp. víceúčelová stavba, se nachází v bývalém areálu zemědělského družstva za autosalonem v Choustníkově Hradišti. Jedná se o uzavřený areál s přístupem k domu. K domu náleží k užívání na základě věcného břemene pozemek o rozloze cca 800m2.

V této víceúčelové stavbě, která prošla nedávno celkovou rekonstrukcí (není plně dokončena) se nachází 4 bytové jednotky, velký nebytový prostor a celá volná půda o velikosti cca 300m2 (vhodná k rekonstrukci na další bytové jednotky). Stavba je plně funkční a všechny bytové jednotky jsou volné k případnému pronájmu. Výnos z pronájmu je schopen v plném vytížení uhradit případný hypoteční úvěr. Nemovitost je tedy vhodná i jako investiční záměr.

Dispozice: v přízemí stavby se nachází bytová jednotka o velikosti 2+1 a celkové podlahové ploše 64,4,m2 (2 pokoje, kuchyň, šatna a koupelna s WC), nebytový prostor, oddělená část domu s vlastním vstupem o velikosti 138m2 (sloužící jako potravinářská výroba - užívání lze změnit), dále pak vstupní hala a schodiště do druhého nadzemního podlaží. Za budovou pak dřevěná přístavba sloužící jako kóje k bytovým jednotkám.
V prvním nadzemním podlaží se nachází 3 samostatné bytové jednotky. 3+kk o velikosti cca 75m2 ( 2 pokoje, obytná kuchyň, koupelna, WC, chodba, 2+1 o velikosti 67m2 ( 2 pokoje, kuchyň, koupelna s WC, WC, šatna, chodba) a dále bytová jednotka o velikosti 3+1 o celkové ploše cca 65m2 (3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, chodba).
V podkroví se nachází půdní prostor o ploše cca 300m2 vhodný k budoucímu využití (další bytové jednotky).

Víceúčelový dům je rozdělen na výše uvedené bytové jednotky a nebytový prostor prohlášením vlastníka podle § 1169 zákona č.89/2012 Sb.. Nemovitost lze využít k pronájmu jednotlivých bytových jednotek a nebytového prostoru, nebo jako ubytovnu případně se nabízí i využití jako firemní byty apod.

Nemovitost je volná a k dispozici ihned. Doporučujeme osobní prohlídku. Některé bytové jednotky jsou před dokončením a je tedy možná stavební změna (koupelny a kuchyně). V objektu (v bytových jednotkách jsou nová plastová okna, podlahy a kompletní příprava k napojení potřebných spotřebičů). V případě zájmu lze jednat i odkoupení jednotlivých bytových jednotek.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
71900
Poznámka k ceně
Cena nemovitosti, vzhledem k její velikosti a nutnosti dokončovacích prací, je k jednání.
Provize
včetně provize
Okres
Trutnov
Obec
Choustníkovo Hradiště
Datum aktualizace
17.7.2024
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
3 pokoje
Vlastnicví
Osobní
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Počet podlaží objektu
2
Plocha parcely m2
341
Počet míst k parkování
6
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Jímka
Telekomunikace
Internet
Doprava
Autobus, Vlak
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře