Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
5 263 500 Kč
Počet obrázků7
Prodej stavebního pozemku, 3.509m2, Lazec
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 3509 m2
    Celková plocha

Prodej stavebního pozemku, 3.509m2, Lazec

, okres Český Krumlov

K prodeji nabízíme stavební pozemek určený územním plánem obce Kájov k rekreaci. Celková výměra je 3.509m2, přípustné jsou stavby a pozemky pro rodinnou rekreaci a stavby a pozemky slučitelné s rekreací. Zastavěnost maximálně 35% (budovami 25%), maximálně dvě nadzemní podlaží + podkroví, do výšky hřebene 11,5m. Detaily viz. územní plán, na vyžádání zašleme územně plánovací informaci.

Lokalita je velmi zajímavá okolní přírodou, nachází se přímo v CHKO Blanský les, pod horou Kleť. Milovníci přírody si zde jistě přijdou na své, okolní lesy nabízí téměř nekonečné možnosti toulek, na dosah je Šumava i Lipno, zároveň do centra Českého Krumlova je to jen cca 3km. K pozemku vede asfaltová cesta spojující obec Lazec a Výšný, přitom je pozemek téměř na samotě. Jedná se o parcelní číslo 1480/12 – ostatní plocha, manipulační plocha o výměře 2810m2 a p. č. st. 433 - součástí je stavba č. p. 29, jiná stavba, o výměře 346m2, dále pak parcelní číslo 1480/5 – ostatní plocha o výměře 353m2. Připojení elektřiny je možné z nové trafostanice na hranici pozemku, zároveň je ale podmínkou prodeje umožnit připojení k elektřině i okolním pozemkům.

Využití pozemku je velmi široké a to nejen díky blízkosti Českého Krumlova, ale i díky sousedící ploše, na které jsou i vstupy do podzemí bývalého dolu. Je již na novém majiteli a jeho invenci, jak pozemek využije. Jednat se dá i dlouhodobém pronájmu nabízené plochy, nebo například i o společném investičním a realizačním záměru se stávajícím majitelem.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
730916
Provize
včetně provize
Okres
Český Krumlov
Datum aktualizace
1.7.2024
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Vlastnicví
Osobní
Plocha parcely m2
3509
Voda
Odpad
Doprava
Silnice
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře