Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
3 040 800 Kč
Počet obrázků8
Prodej pozemku, 10.136m2, Lazec
  • Komerční
    Využití pozemku
  • 10136 m2
    Celková plocha

Prodej pozemku, 10.136m2, Lazec

, okres Český Krumlov

K prodeji nabízíme pozemek parc. č. 1480/6, o výměře 10.136m2 nedaleko osady Lazec, v těsném sousedství plochy určené k rekreaci. Pozemek je pokryt vzrostlou vegetací, v jižní části je ukryt romantický rybníček. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako ostatní plocha – manipulační plocha. Z východní a severní strany prochází kolem asfaltová cesta, umožňující pohodlný přístup do osady Lazec (cca 500) a do obce Výšný (cca 1500 metrů), zároveň je tato komunikace využívána cyklisty. Vzdálenost od Českého Krumlova je jen cca tři kilometry a i když trasa není značená, je spontánně hojně využívána jako malý cyklo okruh Krumlov-Výšný-Lazec-Krumlov s napojením na cyklotrasu č. 1167. Jen uchopit podnikatelský záměr.

V souvislosti s možným využitím nedaleké zastavitelné rekreační plochy „R 3“ (viz. územní plán obce Kájov) má pozemek jistě velký komerční, sportovní, nebo možná zábavní potenciál. Za úvahu stojí odpočinková zóna, parkování, caravanstellplatz, park, motokáry, půjčovna bicyklů, či koloběžek, a pod. Od rekreační plochy „R-3“ dělí tento pozemek pouze příjezdová komunikace.

Je již na novém majiteli a jeho invenci, jak pozemek využije. Jednat se dá i dlouhodobém pronájmu nabízené plochy, nebo například i o společném investičním a realizačním záměru se stávajícím majitelem.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
712294
Provize
včetně provize
Okres
Český Krumlov
Datum aktualizace
1.7.2024
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Komerční
Vlastnicví
Osobní
Plocha parcely m2
10136
Voda
Odpad
Doprava
Silnice
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře