Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
7 821 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej stavebního pozemku, 5.214m2, Lazec
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 5214 m2
    Celková plocha

Prodej stavebního pozemku, 5.214m2, Lazec

Lazec, Kájov, okres Český Krumlov

K prodeji nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 5.214m2, nedaleko obce Lazec, téměř na samotě, obklopený lesy a přírodou. Kdo hledá zajímavou možnost výstavby nedaleko Českého Krumlova (centrum jen cca tři kilometry), ale zároveň stranou od lidí a provozu, jistě ocení tento výjimečný pozemek sousedící se vstupy do podzemí uzavřeného dolu na grafit.

Pozemek, dle Územního plánu obce Kájov, spadá do lokality „R-3“ plocha rekreace, kde jsou přípustné pozemky a stavby pro rodinnou rekreaci a stavby a pozemky slučitelné s rekreací. Zastavěnost maximálně 35% (budovami 25%), maximálně dvě nadzemní podlaží + podkroví, do výšky hřebene 11,5m. Detaily viz. územní plán, případně poskytneme územně plánovací informaci. Jedná se o parcelní číslo 1480/10, ostatní plocha, manipulační plocha o výměře 4753 m2 a p. č. st. 168 - součástí je stavba č. p. 1, o výměře 278 m2 a p. č. st. 169 - součástí je stavba bez č. p. a bez č. e., o výměře 183 m2, k. ú. Křenov u Kájova. Na pozemku se nachází studna (a septik), připojení elektřiny je možné z nové trafostanice.

Turistické cíle a atraktivitu blízkého i vzdáleného okolí asi není třeba popisovat do detailů. Zdůrazněme jen historické centrum města, ne příliš vzdálenou vodáckou ikonu tok Vltavy, horu Kleť a nekonečné toulky po okolních lesích, CHKO Blanský les, Šumava, Lipno. Ideální prostor pro výstavbu základny na výlety, místo k rekreaci a odpočinku.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
673433
Provize
včetně provize
Okres
Český Krumlov
Obec
Kájov
Ulice
Lazec
Datum aktualizace
1.7.2024
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Vlastnicví
Osobní
Plocha parcely m2
5214
Odpad
Septik
Doprava
Silnice
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře