Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
2 250 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej stavbeního pozemku, 2304m2, Lovčice u Plánice
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 2304 m2
    Celková plocha
  • Okraj obce
    Umístění pozemku

Prodej stavbeního pozemku, 2304m2, Lovčice u Plánice

Lovčice, Plánice, okres Klatovy

Pozemek skoro na samotě, ze tří stran bez sousedů. K prodeji nabízíme stavební pozemek, na kterém je umístěna stavba chaty. Pozemek je na úplném okraji obce a je zahrnutý do územního plánu jako zastavitelná plocha - plocha smíšená obytná, rekreační. Hlavní využití je uvedeno jako polyfunkční, zahrnující přechodné bydlení v rekreačních chatách, ale i bydlení v rodinných domech a mnoho dalších variant využití. Jedná se tedy o stavební pozemek o výměře 2304m2, kde se v souladu s územním plánem dá umístit více, než jen jeden dům. Stavitel, který by se pustil do výstavby většího bydlení, může zároveň využívat chatu jako základnu a zázemí po dobu výstavby.

Chata je celodřevěná, se zděnou podezdívkou, č. e. 2. , situována stranou od silnice, obklopena zelení a stromy, které poskytují téměř ze všech stran příjemné soukromí, klid a pohodu. Přízemí je zvýšené a díky tomu vzniklo pod chatou několik praktických úložních prostor. Na chatu navazuje ještě přístřešek na zahradní nářadí a palivové dřevo. K dispozici je vlastní kopaná studna (voda nezavedena), toaleta suchá, elektřina je zavedena. V přízemí je jedna místnost a kuchyňka ve verandě, v patře je ložnice s výhledem do korun stromů.

Obec Lovčice leží v krásné zvlněné krajině plné luk a lesů, obklopena Přírodním parkem Plánický hřeben. Místo jako stvořené pro rekreaci, ale i pro trvalé bydlení, místo, které jistě ocení nejen turisté, cykloturisté, houbaři a milovníci přírody. Veškerou občanskou vybavenost pak poskytnou Klatovy, které jsou vzdálené jen 19 km, nebo Nepomuk - jen 12 km.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
129247
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu
Provize
včetně provize
Okres
Klatovy
Obec
Plánice
Část obce
Lovčice
Datum aktualizace
5.6.2024
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Vlastnicví
Osobní
Počet podlaží objektu
1
Plocha parcely m2
2304
Zástavba
Venkovská
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře