Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
volejte makléři

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků8
Prodej dvou domů, Krkonošská ulice, Vrchlabí
 • 5 a více pokojů
  Dispozice
 • 638 m2
  Užitná plocha
 • 1611 m2
  Plocha parcely
 • Cihlová
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Dobrý
  Stav objektu

Prodej dvou domů, Krkonošská ulice, Vrchlabí

Krkonošská, Vrchlabí, okres Trutnov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej dvou řadových domů (č.p. 163 a 164) na Krkonošské ulici v centru města Vrchlabí. Ačkoli se jedná o řadové domy, mají skvělý přístup a dostatek parkovacích míst. Oba domy mají celkový pozemek o výměře 1611 m2, který probíhá přes celý blok a je tak bezproblémově přístupný (i pro nákladní vozy) z rovnoběžné ulice nábřeží Marie Kubátové. Na zastavěném pozemku o celkové výměře 506 m2 jsou dva domy a technické zázemí, které dnes sloužící jako sklady.

Domy byly postaveny v roce 1923 a od té doby prošly částečnou rekonstrukcí jako je oprava fasády, výměna oken, oprava střechy apod. V 1.PP se nachází několik sklepů o celkové ploše cca 70 m2 a jsou zde umístěny přípojky do domů. V 1.NP se nacházejí dva samostatné komerční - obchodní prostory, jedna bytová jednotka a technické zázemí k domům. Celková užitná plocha tohoto podlaží je 268 m2. Ve 2.NP jsou bytové dvě bytové jednotky z nichž každá z nich má přes 100 m2 a výšku stropů 385 cm. V podkroví domu je prostorná dvoupodlažní půda, která nabízí možnost úpravy a vestavby bytových jednotek, její světlá výška je 660 cm.

Domy jsou v udržovaném stavu a v současné době čekají na nového majitele, který by využil potenciál tohoto souboru nemovitostí. Domy jsou v památkové zóně, ale nejsou památkově chráněny. Územní plán zde připouští 4 nadzemní podlaží a zastavěnost pozemku až 80%, což otevírá obrovský potenciál.

V případě zájmu o prohlídku se na mne neváhejte obrátit. Prohlídku jsme schopni realizovat i bez účasti majitelů, ale kvůli komerčním prostorům ideálně v týdnu v pracovní době. Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte se na mne obrátit.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí
Část obce
Vrchlabí
Ulice
Krkonošská
Datum aktualizace
20.1.2023
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
5 a více pokojů
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Počet podlaží objektu
2
Zastavěná plocha m2
506
Plocha parcely m2
1611
Počet míst k parkování
10
Zástavba
Obchodní a obytná
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Topení
Lokální plynové, Lokální elektrické
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře