Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
3 999 000 Kč

F - Velmi nehospodárná
Počet obrázků19
Prodej domu 3KK, 148m2, pozemek 213m2, Manětín
 • 3 pokoje
  Dispozice
 • 148 m2
  Užitná plocha
 • 213 m2
  Plocha parcely
 • Smíšená
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Dobrý
  Stav objektu

Prodej domu 3KK, 148m2, pozemek 213m2, Manětín

Manětín, okres Plzeň-sever

K prodeji nabízíme zrekonstruovaný, dvoupodlažní, dům s možností půdní vestavby, v historickém centru města Manětín, s druhou obytnou budovou ve dvoře .

Původní stavení bylo postupně rekonstruováno až do dnešní podoby, kdy v posledních dvou letech byly opraveny stropní konstrukce, podlahové konstrukce, omítky (částečně osazeny akustické desky), štuky. Dále byla opravena veranda v prvním nadzemním podlaží a to včetně zateplení. Jsou vyměněny rozvody vody i splaškové kanalizace, elektřiny a osazen nový bojler. Jako poslední byla před rokem vyměněna střešní krytina vč. klempířských prvků a stříšky nad komín.

Dům je vytápěn elektrokotlem s možností přebudování na vytápění pevnými palivy. Dispozičně je v přízemí jedna obytná místnost (dříve evidovaná jako kuchyně, původně prodejna), technická místnost, průchod do dvora a toaleta se sprchovým koutem. V patře je útulný prostor 2KK s prosklenou verandou a zrekonstruovanou toaletou. Obytný prostor, ale i celý dům, je opraven velmi citlivě s řadou původních zachovaných stavebních prvků.

Přes dvorek za domem je přístupná samostatná zděná stavba vejminku, která sloužila jako muzeum s výměrou 45m2 (podsklepena dalšími prostory 45m2) a je jí možné upravit na další prostory k bydlení. K dispozici je stávající podlaží muzea, ale i podkroví a sklep - tedy dalších až 110m2 užitné pochy. I tato stavba je průchozí na zahrádku, která komplex uzavírá.

Dům leží jen pár desítek metrů od úchvatného zámku Manětín a přilehlého parku, téměř naproti kostelu sv. Jana Křtitele. Samotné město Manětín je uprostřed lesů Rakovnické pahorkatiny, v údolí Manětínského potoka, který se vlévá do říčky Střely nedaleko Manětína. Plzeň jen 35 km.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
NEP2214
Provize
včetně provize
Okres
Plzeň-sever
Obec
Manětín
Část obce
Manětín
Datum aktualizace
10.5.2023
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
3 pokoje
Stav objektu
Dobrý
Budova
Smíšená
Plocha parcely m2
213
Zástavba
Obytná
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Dlážděná
Energetická náročnost
F - Velmi nehospodárná

Kontaktovat makléře