Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
14 900 000 Kč

C - Úsporná
Počet obrázků24
Prodej administrativní budovy v Kladně
 • Smíšená
  Budova
 • Velmi dobrý
  Stav objektu
 • Okraj obce
  Umístění objektu
 • 5
  Parkování

Prodej administrativní budovy v Kladně

Dělnická, Kročehlavy, Kladno, okres Kladno

Kladno, největší středočeské město kousek od Prahy, na jehož okraji leží bývalý areál kdysi světově známého závodu Poldi. A na jeho hranici se nachází atypická administrativní budova nabízející širokou škálu využití. Budova prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí a bylo jí přistaveno druhé nadzemní podlaží, využila se k tomu ocelová nosná konstrukce opláštěná z vnější strany sendvičovými panely Kingspan o tloušťce 10cm a z vnitřní strany se sádrokartonem se zateplením.

Celková užitná plocha domu je 383m2 a z toho je 298m2 podlahová plocha kanceláří, učeben a show roomu. V prvním podlaží naleznete sklad 19m2, zkušebnu 60m2 a show room 68m2. Dále je zde sociální zázemí, úklidová komora a místnost se servery. Po vstupu na druhé podlaží nalezneme společný kuchyňský kout, tři kanceláře s celkovou podlahovou plochou 111m2 a učebnu o velikosti 42m2. Také zde najdeme sociální zázemí. O vytápění budovy se stará tepelné čerpadlo a díky zateplení se tak jedná o nízkoenergetickou stavbu.

Budova má ideální polohu, u Pražského letiště jste za pouhých 15min. Díky svému atypickému kruhovitému tvaru, bude tato budova reprezentativním sídlem pro Vaší společnost, ať potřebujete více kanceláří, provozujete e-shop, měli byste rádi zajímavý show room, otevřeli kliniku estetické medicíny s dobrou dostupností do Prahy a na letiště, nebo hledáte prostor pro call centrum, toto vše a mnoho dalšího je zde možné. K budově připadne několik parkovacích míst na blízkém pozemku, počet míst přizpůsobíme Vaší potřebě.

Těším se na viděnou na prohlídce.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Kladno
Obec
Kladno
Část obce
Kročehlavy
Ulice
Dělnická
Datum aktualizace
29.11.2022
Kategorie
Komerční
Druh prostor
Kanceláře
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Smíšená
Plocha parcely m2
222
Počet míst k parkování
5
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Telefon, Internet
Topení
Ústřední elektrické
Doprava
Silnice, MHD
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
C - Úsporná

Váš makléř

Bc Lukáš Holeček
Telefon 724 689 194

Kontaktovat makléře