Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Rezervované
4 750 000 Kč

E - Nehospodárná
Počet obrázků29
Prodej domu s možností vícegeneračního bydlení
 • 5 a více pokojů
  Dispozice
 • 248 m2
  Užitná plocha
 • 1382 m2
  Plocha parcely
 • Cihlová
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Dobrý
  Stav objektu

Prodej domu s možností vícegeneračního bydlení

Dřínov, okres Kladno

Nově Vám nabízím rodinný dům s příjemnou atmosférou, velikou zahradou a dostatkem soukromí, navíc s možností vybudování dvougeneračního bydlení v obci Dřínov u Zlonic. Tento dům z první poloviny dvacátého století poskytne ve dvou podlažích úctyhodnou podlahovou plochu 172 m2. V prvním patře nalezneme kuchyň s jídelnou o velikosti 20 m2, dvě ložnice o podlahové ploše 18 a 20 m2, menší koupelnu a toaletu. Dále se zde nachází dvě menší místnosti, o velikosti 8 a 10 m2. Jejich využití si vyberete Vy sami. Raritou je studna v jedné z nich. V patře využijete opravdu prostornou místnost s kuchyňskou linkou a úctyhodným rozměrem 42 m2 a dvě menší ložnice 10 a 11 m2. Kouzlo podkrovního patra dotváří přiznané trámy. Celková plocha patra je 66 m2 a jediná věc která chybí k plnohodnotnému dvougeneračnímu bydlení je koupelna, kterou zde bez problému doděláte. Na to, jak by toto patro po přestavbě mohlo vypadat se můžete podívat na jednom z půdorysů.
Rozlehlá zahrada se stane Vaším pěstitelským a relaxačním rájem. Na rozloze 920 m2 najdete dostatek prostoru pro odpočinek ve stínu stromů, Váš nový bazén a také pro záhony k pěstování všelijakých plodin. V budoucnu by šel bez problémů v zadní části zahrady vystavět nový dům pro Vašeho potomka.
Obec Dřínov disponuje mateřskou školkou, restaurací a veškerou ostatní občanskou vybavenost najdete v nedalekých Zlonicích kam dojedete za pět minut autem. Ve Slaném jste pak za deset minut a na okraji Prahy za půl hodiny.
Tenhle dům má potenciál nabídnout za přiměřenou cenu hodně muziky, tak mi zavolejte a budu se s Vámi těšit na viděnou prohlídce.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Kladno
Obec
Dřínov
Část obce
Dřínov
Datum aktualizace
29.5.2023
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
5 a více pokojů
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Počet podlaží objektu
3
Plocha parcely m2
1382
Zástavba
Obytná
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Odpad
Jímka
Topení
Ústřední tuhá paliva
Energetická náročnost
E - Nehospodárná

Kontaktovat makléře