Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 8 490 000 Kč
Počet obrázků21
Rodinné domy Olomouc - Nedvězí II. etapa - Větrná ulice

Rodinné domy Olomouc - Nedvězí II. etapa - Větrná ulice

Větrná, Nedvězí, Olomouc, okres Olomouc

V rámci developerského projektu Rodinné domy Olomouc – Nedvězí, Větrná ulice, II. etapa nabízíme k prodeji úsporné domy dle PENB kategorie C.
V druhé etapě se staví 3 dvojdomy o dispozicí 5+kk s vnitřní obytnou plochou 124 m2. K dispozici je už pouze poslední dvojdomek.
Výstavba byla zahájena, dokončení jednotlivých domů probíhá zpravidla do 1 roku po úhradě první zálohy. Dokončení celého projektu je plánováno do 4/2024.

Nedvězí se nachází asi 5 km jihozápadně od centra Olomouce. Pěkná a upravená obec si i nadále zachovává poklidný venkovský ráz, bez rušivých příměstských satelitních sídlišť. Pohodlné spojení je zajištěno městskou hromadnou dopravou. V obci je obchod, škola, školka, knihovna i sportovní areál s občerstvením.

Nabízíme jednopodlažní moderní domy s obytným podkrovím v městské části Olomouce - Nedvězí. V přízemí se nachází zádveří se skladem a šatnou, následuje chodba, kterou se vchází do obytného prostoru s kuchyňským koutem, vstupem do pokoje a na terasu. V přízemí se dále nachází první z koupelen, lze ji vybavit i sprchovým koutem, přípojkami na pračku a umístit zde kotel. Do prvního patra vede zděné schodiště, kde najdete 3 ložnice se střešními okny a hlavní koupelnu. Pozemek kolem domu zajistí pohodlné parkování, za domem je v soukromí terasa a menší pozemek vhodný k zatravnění, výsadbě okrasných rostlin nebo umístění bazénu. 

Ve standardu jsou domy zděné, zateplené, střešní krytina SATJAM, ústřední vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem se zásobníkem na nepřímý ohřev vody 100 litrů, desková topná tělesa, rovné žebříkové těleso v koupelnách, příprava pro krb, okna Gealan S8000 IQ dvojskla, 6 komor, barva bílá, vybavení koupelen. V ceně je dále terasa a pakovací stání se zámkovou dlažbou, dělicí panel na terase, hrubé terénní úpravy bez oplocení. Přestože samotný standard nabízí zajímavou škálu designů a variant, lze zrealizovat i nadstandardní klientské změny. V ceně je dále terasa a parkovací stání se zámkovou dlažbou, dělicí panel na terase, hrubé terénní úpravy bez oplocení, DPH a vlastní pozemek.
 

Zahájení
June
2022
Ukončení
April
2024
Nastěhování

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
55536 model.enums.Estate.AdvertRoomCount.fiveMore 124 m2 Ne Ano Ne Ano 8 990 000 Kč
55537 model.enums.Estate.AdvertRoomCount.fiveMore 124 m2 Ne Ano Ne Ano 8 990 000 Kč

Informace o nemovitosti

Poznámka k ceně
vč. DPH
Okres
Olomouc
Obec
Olomouc
Část obce
Nedvězí
Ulice
Větrná
Datum aktualizace
4.11.2022
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
C - Úsporná

Kontaktovat makléře