Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 4 409 000 Kč
Počet obrázků8
ICON Park - prodej bytů 1kk, 2kk, 3kk

ICON Park - prodej bytů 1kk, 2kk, 3kk

Dubí, Kladno, okres Kladno

Líbilo by se Vám bydlet v nejmodernější čtvrti na Kladensku za dostupnou cenu a mít Prahu na dosah ruky?
Nová čtvrť ICON Park se nachází v Dubí a nabízí zde k prodeji byty o dispozici 1kk, 2kk a 3kk. Všechny byty jsou včetně terasy či balkonu. AKČNÍ CENA BYTU NA MĚSÍC KVĚTEN již od 4.409.000 Kč /provizi RK neplatíte/.

Byty mají promyšlený půdorys, dostatek úložných prostorů, velká francouzská okna, která zaručují dostatek světla i výhled. Parkování je možné před domem nebo v garážích přímo v budově. Možnost pořízení sklepní kóje.

Uprostřed bytových komplexů bude vybudován park, který bude rozdělený do třech zón. Najdete zde místo pro odpočinek v relaxační zóně, aktivní část s venkovní posilovnou a také hřiště pro děti. Uvnitř parku budou komerční prostory s kavárnou, obchodem a školkou. Nedaleká příroda a les vybízí k procházkám a také možnostem trávení volného času v přírodě.

Tato čtvrť leží strategicky mezi dvěma dálnicemi, které se připojují na Pražský okruh a vedou přes letiště Václava Havla až do hlavního města. Autem se dostanete do centra Kladna za 5 minut, letiště Václava Havla 10 minut, Praha Zličín 15 minut, Praha Veleslavín 18 minut, centrum Prahy 30 minut. Z Kladna jezdí autobusy i vlaky přímo do Prahy, cesta na letiště trvá 20 minut a do centra 30 minut.
Projekt leží u vlakového nádraží, které bude připojeno na budoucí rychlovlak /plánované dokončení je v roce 2029/ a bude zastavovat na všech linkách metra i na letišti.

Budoucí rozvoj lokality Vám zaručí nejen ideální místo pro život, ale také skvělou investiční příležitost.

V případě zájmu a bližších informací mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám zodpovím všechny případné dotazy.

Zahájení
May
2022
Ukončení
December
2024
Nastěhování
February
2025

Informace o nemovitosti

Okres
Kladno
Obec
Kladno
Část obce
Dubí
Datum aktualizace
16.5.2022
Kategorie
Developerské projekty

Kontaktovat makléře