Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 3 225 000 Kč
Počet obrázků31
Apartmánový resort na pobřeží Černého moře v Kobuleti, Gruzie

Apartmánový resort na pobřeží Černého moře v Kobuleti, Gruzie

Kobuleti, okres Adžarsko

Jak by se Vám líbilo vlastnit nemovitost u moře a zároveň být součástí jedinečné investiční příležitosti? Ve spolupráci s českým developerem Vám představujeme projekt 4* apartmánového resortu v Kobuleti na pobřeží Černého moře. Hotelový komplex o pěti budovách se nachází na písečné pláži v turistické oblasti Gruzie, zemi která láká cestovatele svoji krásnou divokou přírodou, památkami, kulturním bohatstvím a v neposlední řadě i příjemným klimatem Černého moře.

O PROJEKTU

Ve spolupráci s českým developerem Vám přinášíme jedinečnou investiční příležitost vlastnit apartmán nacházející se jen 30 metrů od Černého moře. V turistické oblasti Kobuleti vyrostl apartmánový komplex, který nabízí moderní, plně servisované investiční apartmány s dispozicí 1+kk a 2+kk, určené pro stabilní výnos a vlastní rekreaci, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy je majitelé sami nevyužívají. Projekt zaštiťuje česká investičtní skupina a vše je budováno podle evropských kvalitativních standardů a technologiií podle moderního světového designu a Feng-Shui.

Součástí komplexu bude recepce, dvě vnitřní restaurace, střešní bar, venkovní infinity bazén o délce 25 a soukromé wellness s vířivkami a saunou. Hlavním místem k relaxaci však bude soukromá písčitá pláž s lehátky a plážovým barem.

APARTMÁNY

Aktuálně je k výběru více než 50 apartmánů, které budou kompletně vybavené nábytkem, kuchyňskou linkou a sanitou. Můžete si vybrat ze dvou dispozičních variant - dvoulůžkový apartmán s dispozicí 1+kk od velikosti 37 m2 nebo čtyřlůžkový apartmán s dispozicí 2+kk až do velikosti 61 m2. Každý apartmán bude mít svůj vlastní balkon, většina z nich s přímým výhledem na moře. Přízemní apartmány budou mít svoji vlastní zahrádku.

STABILNÍ A BEZSTAROSTNÝ VÝNOS

Jedná o investiční apartmány hotelového typu s hlavním zaměřením na návratnost, která je kalkulována v rozmezí 8-12 let a to výhradně z příjmů z pronájmu těchto apartmánů. Roční návratnost investice od 9,1%. V kalkulaci nebyl brán potaz na růst hodnoty nemovitosti v čase. Jen za posledních 5 let nárůst cen nemovitostí v této lokalitě byl meziročně o 10-15%

Výhodné jsou také místní daňové podmínky. O vše se vám kompletně postará servisní společnost pod českým vedením. Obdržíte tedy již čistý výnos bez starostí. Servis a údržba celého komplexu, jeho chod, dostatek personálu a také péče o pronájmy apartmánů jsou plně zajištěny. Za tyto služby je účtován poplatek, tzv. service fee, který činí 3 USD/m2/měsíc. Samozřejmostí je každoroční vyúčtování výnosů, stejně tak jako náklady na spotřebu elektřiny, vody a pojištění pro konkrétní apartmán. Majitel apartmánu si může zvolit jednu ze tří variant způsobu využívání a pronájmu svého apartmánu. Provoz budou mít na starost lidé s bohatými zkušenostmi v hotelnictví, mluvící plynule česky, anglicky a rusky. 

PLÁNOVANÉ DOKONČENÍ

První etapa výstavby a kolaudace se týká budov D a E (budovy v první linii) s termínem dokončení 6/2022. Ve druhé etapě budou dokončeny budovy A, B, C a F (rok 2023). Součástí budovy D bude moderní zážitková restaurace - plánované dokončení 7/2022. V současné době nabízíme ke koupi apartmány v budovách D a E. 

LOKALITA

Kobuleti je přímořské město na břehu Černého moře, v západní Gruzii – oblasti zvané Adžária. Tradiční rychle se rozvíjející gruzínské město oblíbené turisty, kteří hledají klid, přírodu a moře. Hlavním lákadlem a výjimečností této lokality je příjemné subtropické klima a pláže s černým magnetickým pískem. Zdejší písek je totiž bohatý na magnetické horniny a má blahodárný účinek na lidské tělo. Působení magnetitu zlepšuje cirkulaci krve, lymfatický oběh a okysličování organizmu. Dalšími prokázanými účinky jsou rychlejší regenerace pokožky a posílení imunitního systému. Účinky unikátního písku zesiluje sluneční záření, teplá voda, silice z borových hájů a čistý vzduch.

Město se také pyšní 10 km promenádou s širokým výběrem kaváren a restaurací nabízející vyhlášenou tradiční gruzínskou kuchyň.

Černé moře je mimořádně čisté, klidné a není zdaleka tak slané jako Středozemní moře. Nenarazíte v něm na žádné nebezpečné živočichy či nebezpečné proudy. Často je možné spatřit delfíny. Region je chráněn horami a díky tomu má specifické mikroklima se zdravým vzduchem. Pláže se do moře svažují mírně, takže jsou bezpečné i pro děti a seniory. Sezóna na koupání začíná v červnu a končí v druhé polovině října. Průměrná teplota moře v letních měsících je 24°C.

DOSTUPNOST

Přímé spojení z Prahy, Katowic, Budapešti nebo Vídně vás za 3 a půl hodiny letu dopraví na východ k Černému moři, kde vás čeká nádherná země plná nových zážitků. Nejbližší letiště v Kutaisi je od resortu vzdálené necelou hodinu a půl cesty. Výhodou je možnost využít hotelového transferu.

Pro vstup do země nepotřebujete žádné vízum, postačí platný občanský průkaz či cestovní pas.

CO PODNIKNOUT V OKOLÍ

Kromě relaxace u moře nabízí lokalita mnoho krásných a zajímavých míst. Za návštěvu stojí dendrologický park Shekveliti, nádherný park s velkým množstvím vzácných stromů a zvířat. V blízkosti se nachází také Black Sea Arena, největší open-air aréna v oblasti Kavkazu, která pojme až 10 tisíc návštěvníků. Vystupovaly zde hvězdy světových jmen, jako například Elton John, Christina Aquilera či One Republic. Další místem v blízkosti resortu je zábavní park Tsitsinatela, kde se zabaví děti i dospělí.

Příroda na dosah - navštívit můžete také dva nedaleké národní parky Kolkheti a Mtirala či chráněné územní Kintrishi.

Batumi, největší gruzínské přímořské letovisko a hlavní turistické centrum moderní Gruzie, se nachází jen 30 km od resortu. Město se pyšní jak historickým centrem, tak rozsáhlou zástavbou moderními mrakodrapy a bulváry. 

O GRUZII

Gruzie (gruzinsky Sakartvelo, anglicky Geogia) leží na východním okraji Černého moře, patří k zemím nedotčeným masovým turismem. Je součástí oblasti Kavkazu a střední Asie a díky své velkolepé historii je bohatá na historické památky a kulturu, avšak okouzlí vás i majestátními horami a sluncem zalitými plážemi. Nedotčená příroda, hřebeny Kavkazu a tajemná údolí pod ním, divoké bystřiny a ledovce lákají dobrodruhy z celého světa. Kavkazská bariéra chrání celou Gruzii před chladným vzduchem ze severu a proto je země převážně otevřena vlivům teplého počasí a vlhkosti od Černého moře. 

Je to bezpečná země s nízkou kriminalitou, stabilní ekonomikou a příznivě nastavenými podnikatelskými podmínkami. A právě proto si developer vybral tuhle zemi. Jedná se o cílenou investici, rizika jsou nízká, výnosy je dalece převyšují a tempo růstu turistického průmyslu je jedno z největších na světě. 

V případě, že vás tento jedinečný projekt zaujal a chtěli byste vědět více, kontaktujte našeho certifikovaného makléře, který projekt osobně navštívil a rád vám zodpoví vaše dotazy, ukáže aktuální stav výstavby, videoprohlídku vzorových apartmánů a aktuální ceník dostupných apartmánů.

Zahájení
January
2022
Ukončení
July
2022
Nastěhování
July
2022

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
54614 1+kk 37 m2 1 Ne Ano Ne Ne 3 405 000 Kč
54733 2+kk 58 m2 1 Ne Ano Ne Ne 5 125 000 Kč
54734 1+kk 34 m2 5 Ano Ne Ne Ne 3 450 000 Kč
54737 1+kk 34 m2 2 Ano Ne Ne Ne 3 225 000 Kč
54738 2+kk 55 m2 2 Ano Ne Ne Ne 5 135 000 Kč
54739 2+kk 55 m2 5 Ano Ne Ne Ne 5 425 000 Kč
54747 1+kk 34 m2 9 Ano Ne Ne Ne 3 680 000 Kč
54748 2+kk 55 m2 9 Ano Ne Ne Ne 5 790 000 Kč
54776 1+kk 42 m2 2 Ano Ne Ne Ne 4 025 000 Kč
54777 2+kk 61 m2 2 Ano Ne Ne Ne 5 865 000 Kč
54778 1+kk 42 m2 4 Ano Ne Ne Ne 4 200 000 Kč
54779 2+kk 61 m2 4 Ano Ne Ne Ne 6 110 000 Kč
54780 1+kk 61 m2 11 Ano Ne Ne Ne 6 575 000 Kč

Informace o nemovitosti

Okres
Adžarsko
Obec
Kobuleti
Datum aktualizace
22.8.2022
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře