Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
19 000 000 Kč

C - Úsporná
Počet obrázků28
Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v obci Ostroměř
 • 5 a více pokojů
  Dispozice
 • 526 m2
  Užitná plocha
 • 2948 m2
  Plocha parcely
 • Cihlová
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Velmi dobrý
  Stav objektu

Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v obci Ostroměř

T. G. Masaryka, Ostroměř, okres Jičín

Atypická nabídka: Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v ulici T. G. Masaryka v obci Ostroměř.

Jedná se o rodinný dům o dispozici 5+kk o celkové ploše 175 m2 a rodinný dům ve stavu před dokončením s více jak 10 místnostmi a 5 koupelnami na 3 patrech.

Rodinný dům o dispozici 5+kk je po celkové rekonstrukci a přístavbě. Dům zdobí vnější prvky z kamene a pískovce. Dispozice domu: dvě vstupní chodby, obývací pokoj, dva pokoje, kuchyň s jídelnou a jeden loftový pokoj v podkroví. Dům je momentálně využívaný na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody.

Přípojky: kanalizace obecní, obecní vodovod a vlastní vodárna s možností přepínání, vytápění kvalitním tepelným čerpadlem, elektřina 220/380V, příprava pro klimatizaci.
Dům je postavený z plných cihel a zateplený polystyrénem tl.14 cm. Střešní krytina KM Beta a okna jsou plastová s trojskly.

Rodinný dům ve stavu před dokončením má více jak 10 místností a 5 koupelen. Užitná plocha domu je cca 351 m2 na 3 patrech. Dům je postavený z plných cihel a na pevných základech hloubky místy až 190 cm. Ozdobou domu a interiéru jsou také kamenné a pískovcové prvky. Mezi fotografie jsme zařadili i příkladné vizualizace pro lepší představu domu po dokončení.
Technické údaje: plná cihla, pevné základy, stropy z betonových trámců, plastová okna - trojskla, předimenzovaná střešní konstrukce, taška KM Beta, střešní izolace 30-40 cm.
Dům je ve stavu před dokončením a nabízí se zde více možností využití. Například sídlo firmy, byty, ubytování v soukromí a nebo jako Vaše luxusní sídlo s více jak 10 místnostmi na 3 patrech. Ve 2.NP domu se nachází velká terasa (19m2) s výhledem na celou zahradu a okolí. Pozemek o velikosti 2948 m2 Vám nabízí nejenom velké možnosti využití, ale také klidné prostředí pro Váš domov.

Vážným zájemcům poskytneme i další informace k oběma nemovitostem formou připravené technické dokumentace. Možnosti a celkové pojetí rodinných domů a následného využití již necháme na novém majiteli a jeho fantazii. Věříme, že Vás tato nestandardní nabídka zaujala a budeme se těšit na Váš zájem. Nemovitostmi Vás rád provedu. S pozdravem Milan Polívka. Certifikovaný realitní makléř číslo OsR 19./I./2018 Asociace realitních kanceláří České republiky.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
HK21SH114
Provize
včetně provize
Okres
Jičín
Obec
Ostroměř
Část obce
Ostroměř
Ulice
T. G. Masaryka
Datum aktualizace
10.6.2022
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
5 a více pokojů
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Plocha parcely m2
2948
Zástavba
Obytná
Elektřina
230V, 400V
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Topení
Ústřední elektrické
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
C - Úsporná

Kontaktovat makléře