Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
info v RK
Počet obrázků11
Prodej stavebního pozemku, 2.907m2, Nebřenice
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 2907 m2
    Celková plocha
  • Klidná část obce
    Umístění pozemku

Prodej stavebního pozemku, 2.907m2, Nebřenice

Nebřenice, Popovičky, okres Praha-východ

K prodeji nabízíme rohový stavební pozemek ve stávajícím zastavěném území tzv. „starých“ Nebřenic, vhodný pro bydlení i podnikání. Zároveň je zde možnost zástavby řadovými domy, ke které je zpracovaný návrh řešení se zajímavým výnosem. Toto řešení počítá se vznikem 2500m2 bytové plochy.

Pozemek se nachází v blízkosti golfového areálu, který má jako jediný v ČR licenci pro turnaje PGA, lze zde tedy očekávat velmi zajímavou klientelu. Tato lokalita je zcela výjimečná, vzniká zde rezidenční bydlení na okraji lesa, který zasahuje až na pramennou louku Botiče. Zvlněnou krajinou prochází Chomutovický potok, který protéká údolím kolem zámku Nebřenice. Do krajiny je šetrným způsobem vloženo golfové hřiště, které naplňuje okolí zvláštním klidem a noblesou. Pěší i cyklo toulky otevírají pohled na nedalekou Prahu.

Inženýrské sítě jsou ve výstavbě podle stávajícího rozhodnutí o umístění stavby MěÚ Říčany z ledna 2021 (3x přípojka na splaškovou kanalizaci, 3x přípojka na vodovod, 3x přípojka na plynovod, 2x přípojka slaboproudu s optickým kabelem). Elektřina je nyní přivedena na pozemek k původní stavbě, elektroměr již není osazen.

Dle územního plánu se jedná o plochu obytnou, přípustné využití je i pro drobnou podnikatelskou činnost, komerční vybavenost, či výjimečně i pro malé provozovny dílen a služeb. Zástavba je přípustná izolovanými RD, případně řadovou zástavbou, minimální plocha pozemku pro solitérní RD je 800m2, pro dvojdomy 600m2, pro řadové domy 400m2. Max. výška stavby je 12,5m, zastavitelnost pozemku je 30%. Parcelní čísla se podle ÚP dají pro zástavbu sloučit i dělit.

Na pozemku je stavba č. p. 4 k demolici a dosluhující kůlny. Hustou vegetaci tvoří podrost trav, nízkých rostlin a náletové dřeviny různého vzrůstu (částečné vyřezání porostu bylo provedeno na jaře 2021). Oplocení z větší části není.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
NEP2112
Provize
včetně provize
Okres
Praha-východ
Obec
Popovičky
Část obce
Nebřenice
Datum aktualizace
2.6.2022
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
2907
Zástavba
Obytná
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Doprava
Silnice, MHD
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře