Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Rezervované
5 500 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků20
Prodej rodinného domu 80m², pozemek 1019m²
 • 3 pokoje
  Dispozice
 • 80 m2
  Užitná plocha
 • 1019 m2
  Plocha parcely
 • Kamenná
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Dobrý
  Stav objektu

Prodej rodinného domu 80m², pozemek 1019m²

Vyšínek, Zlonice, okres Kladno

Nabízíme k prodeji rodinný dům, využitelný i jako chalupa, nebo místo k relaxaci a kvalitnímu odpočinku. Jedná se totiž o velmi klidnou lokalitu v obci Vyšínek, kde se nachází jen pár rodinných domků.

Dům prochází kompletní rekonstrukcí, ke které je přistupováno s velkou láskou a respektem k době třicátých let, kdy dům původně vznikal. To nejzásadnější z rekonstrukce proto, aby se dalo v domě bydlet je hotové, tzn. obývací pokoj s kuchyní, dvě krásné ložnice a koupelna. Dům má dále nový věnec, novou střechu a novou betonovou podlahu v horním patře, kde je dalších 100m² plnohodnotné podlahové plochy, pro možnost výstavby dalších ložnic, případně většího obývacího pokoje, nebo koupelny. Do tohoto patra je díky výtahu pro vozíčkáře bezbariérový přístup.

Na pozemku se dále nachází velká stodola, která rozděluje pozemek na dvě části - krásnou, zelenou a velmi klidnou zahradu a na přední část, kde je nádvoří pro možnost organizace různých sešlostí, posezení u grilování, nebo třeba jen parkování auta. Na této části pozemku se dále nachází zastřešená přístavba, díky které můžete dále rozšiřovat metry čtvereční podlahové plochy a je zde i potenciál propojit dům se stodolou. Oba tyto objekty jsou postavené na železo-vápencovitém podloží, tudíž jsou velice suché - jak od spodu, tak je ve velice dobrém stavu původní střecha i její dřevěná konstrukce.

Dům má svou vlastní zkolaudovanou čističku, nádrž na zalévání, případně i vlastní studnu, která dle majitele nikdy nevysychá. Z nádrže je udělán podružný vodovodní rozvod pro možnost splachování, mytí nádobí a podobně. Nejen díky tomuto, je dům velice úsporný. Obydlené místnosti jsou vybaveny velice kvalitními stropními infrapanely, tak že měsíční náklady se momentálně pohybují kolem 2tis. měsíčně. Další možností vytápění je dřevem, díky krbu v obývacím pokoji.

Obec Vyšínek se nachází jen 2km od obce Zlonice, kde je velice dobrá občanská vybavenost - škola, školka, různé obchody, čerpací stanice, krásné železniční muzeum apod. Do této obce jezdí zhruba každou hodinu autobus - přímo před domem se nachází zastávka a asi za 4min. jste ve Zlonicích, případně mužete jet asi o 15min déle, do krásného a historického města Slaný, které leží necelých 10km od Vyšínku. Skvělá je zde i dostupnost do Prahy, pouhých 7km od domu se nachází nájezd na rychlostí silnici R7, po které jste za 20min na okraji Prahy.

Dům je nutné vidět na vlastní oči, aby jste mohli nasát jeho velmi klidnou a pohodovou atmosféru. Proto mne neváhejte kdykoliv kontaktovat pro domluvení termínu prohlídky. Rád poradím i financováním.

Informace o nemovitosti

Provize
+ provize RK
Okres
Kladno
Obec
Zlonice
Část obce
Vyšínek
Datum aktualizace
1.9.2021
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
3 pokoje
Stav objektu
Dobrý
Budova
Kamenná
Plocha parcely m2
1019
Zástavba
Venkovská
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře