Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
3 990 000 Kč
Počet obrázků14
Prodej stavebního pozemku 1180m²
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 1180 m2
    Celková plocha
  • Klidná část obce
    Umístění pozemku

Prodej stavebního pozemku 1180m²

Kmetiněves, okres Kladno

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o velikosti 1180m² (3.381,- Kč za m²) v obci Kmetiněves. Pozemek je rovinatý, z poloviny oplocený, k jeho hranici jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina) a nachází se v nové zástavbě v obci, kde je jako poslední nezastavěný. Míra zastavěnosti je 20% a dle územního plánu je zde možno vystavět nízkopodlažní rodinný dům. V obci by měla být zahájena výstavba kanalizace v blízké budoucnosti.

Kmetiněves je menší obec, ale s dobrou občanskou vybaveností. Najdete zde základní i mateřskou školu, restauraci, knihovnu, obchod s potravinami, obchod se smíšeným zbožím, dětské hřiště, park s rybníkem a zastávky autobusu i vlaku. Pošta je vzdálená jen 1,5 km ve vedlejší obci Hospozín, kde se nachází třeba i tenisové kurty. Skvělá zpráva pro milovníky Golfu je, že necelých 10km odtud se nachází známé golfové hřiště Beřovice. Případně města Velvary, nebo Slaný leží od Kmetiněvsi do 15mi autem. Praha - Letňany pak zhruba 35minut.

Pro bližší informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomohu i s financováním.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Kladno
Obec
Kmetiněves
Část obce
Kmetiněves
Datum aktualizace
30.8.2021
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
1180
Elektřina
400V
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová

Kontaktovat makléře