Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Zlevněné
21 000 Kč za měsíc

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků14
Pronájem obchodního prostoru 140m²
 • Cihlová
  Budova
 • Velmi dobrý
  Stav objektu
 • 140 m2
  Užitná plocha
 • Centrum obce
  Umístění objektu
 • 0
  Parkování

Pronájem obchodního prostoru 140m²

Komenského, Kladno, okres Kladno

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor o rozloze 140m² v Kladně, v ulici Komenského. Tento prostor je vhodný především pro provoz kadeřnictví / barber shopu - pro tyto účely je prostor zkolaudován, do léta loňského roku se zde kadeřnictví i provozovalo a je pro tyto účely stále vybaven. Krom recepce, kadeřnických křesel a mycáků je zde i výborné zázemí - především skvěle vybavená kuchyň včetně třeba pračky, nebo myčky nádobí.
Bohužel kvůli proticovidovým opatřením byl majitel nucen provoz ukončit. Teď ale přichází skvělá příležitost provoz znovu obnovit a pokračovat na místě se svou klientelou. Majitel provozovny navíc nabízí možnost snížení nájmu v případě, že vládní nařízení budou provoz kadeřnictví omezovat.
Co se týče lokality, v tomto případě se jedná přímo o centrum Kladna - leží v těsné blízkosti třídy T.G Masaryka, tak že rozhodně nebudete mít nouzi o zákazníky. Ale nemusí se jednat přímo o provoz kadeřnictví, s rozlohou podlahové plochy 140m² se tento prostor dá využít pro celou řadu různých druhů podnikání. Přijďte se podívat a nechte pracovat svou fantazii v tomto novém a krásně zrekonstruovaném obchodním prostoru v centru Kladna.

Informace o nemovitosti

Provize
+ provize RK
Okres
Kladno
Obec
Kladno
Část obce
Kladno
Ulice
Komenského
Datum aktualizace
30.4.2021
Kategorie
Komerční
Druh prostor
Ostatní
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Zástavba
Obchodní
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Telekomunikace
Telefon, Internet
Topení
Lokální plynové
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Komunikace
Dlážděná
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Váš makléř

Kontaktovat makléře