Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 3 192 000 Kč
Počet obrázků17
Prodej byt 2+kk v Unhošti západně od Prahy

Prodej byt 2+kk v Unhošti západně od Prahy

Unhošť, okres Kladno

Dovolujeme si Vám představit nový projekt Bytových domů– Unhošť. Díky spojení developera a naší RK EVROPA NEPLATÍTE PROVIZI.
Etapa B, C termín dokončení 2 kvartál 2022. Zbývá už jen pár posledních bytů o dispozici 2+KK, balkon a 4+KK, balkon.
U jednotek o dispozici 4+KK poskytujeme garážové stání zdarma. U jednotek o dispozici 2+KK poskytujeme sklepní kóji zdarma.

Kvalitně provedený standard s plovoucí podlahou s obvodovými lištami, přípravou pro instalaci kuchyňské linky. Bezpečnostní vstupní dveře s protipožárním kováním, centrální plynové vytápění, domácí telefon s ovládáním vstupu.

Sestava bytů, každý s balkonem jsou nabízeny s dispozicemi od 2+kk až po 4+kk. Plocha toho nejmenšího bude od 40,46 m2 - 82,66 m2, balkony pak od 10,3 m2 - 16,4 m2. Konstrukce domu bude zděná s keramickým obvodovým zdivem a zateplením, svislé dělící mezi bytové zdivo akustické a zděné vnitřní příčky.

Co se týká vnitřního vybavení, tak již ve standardu je vybráno v kvalitním provedení s možnost klientských změn dle přání a potřeb. Co se změn samotných týká, nejfrekventovanějšími bývají zpravidla výměny vany za sprchový kout, volba nadstandardních materiálů.

Aby se bydlení pro vás stalo příjemnějším, pamatovalo se tady u každého z bytů na balkon.

Pokud je vaším snem rodinné bydlení na dosah Prahy, klidná lokalita s možností výletů a sportovního vyžití nebo byt jako investiční příležitost, tak je nově vznikající lokalita Unhošť, tou správnou volbou ke splnění vašich snů a přání.

V době plné povinností a stresu potřebujeme také kvalitně odpočívat a aktivně relaxovat. Kousek do lesa, stačí párkrát šlápnout do pedálů, a jste v čarokrásné přírodě. Navíc letiště máte za rohem a celý svět jako na dlani. Ve městě si dáte českou kuchyni a je zde i nabídka jiných restaurací. V Unhošti najdete také pekárnu, kadeřníka, poštu a lékaře. Pro milovníky koní je zde stáj, kde můžete ustájit svého čtyřnohého miláčka.

 Pro Váš aktivní odpočinek zde najdete fotbalový tým, který hraje 1.B třídu, Děti se můžou vyřádit na dětském hřišti Koželužka a vy můžete chystat hole na špičkové golfové hřiště Botanica Golf. Kousek od vašich dveří začíná Křivoklátsko, najděte svůj domov na místě, kam ostatní jezdí relaxovat.

Za 15 minut v centru dění. Na Zličín se za nákupy i zábavou dostanete autem za čtvrt hodiny. Cestu do úplného centra Prahy pak zvládnete pohodlně třeba metrem.

Očekávaný Průkaz energetické náročnosti budovy tzv. PENB – kategorie B.

Zahájení
January
2021
Ukončení
December
2022
Nastěhování

Informace o nemovitosti

Okres
Kladno
Obec
Unhošť
Část obce
Unhošť
Datum aktualizace
27.1.2021
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná

Váš makléř

Kontaktovat makléře