Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Je možné, že o úspěch zakopneš
rozhodně se toho ale nedočkáš v sedě
Tomáš Fiřtík
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Realitnímu byznysu se věnuji od roku 1997. Začínal jsem jako prodejce v developerské společnosti, později jsem vedl tým realitních makléřů jako vedoucí nemovitostního oddělení a před příchodem do společnosti EVROPA realitní kancelář jsem externě školil a zastával pozici jednatele realitní společnosti.

 

Více jak dvacet let zkušeností v realitní branži předávám jako ředitel pobočkové sítě dál všem, kdo chtějí v tomto oboru uspět.

 

Motto:
"Pouze naše vlastní pochybnosti nás zrazují všude tam, kde bychom jinak vyhráli"

Adresa

Centrála společnosti
U Zvonařky 358/10
120 00 Praha - Centrála společnosti

Jak pracuji

1.
SERVIS POBOČKÁM
Své získané zkušenosti využívám v rámci poskytování servisu pobočkám a jsem vždy připraven všem majitelům poboček a makléřům poskytnout informace a příslušnou pomoc na nejvyšší možné úrovni.
2.
PROFESIONALITA MAKLÉŘŮ
Realitní makléři se v naší společnosti pod mým vedením neustále vzdělávají, a to jak v oblasti legislativní, tak v problematice ve stavebnictví, obchodních dovednostech, řešení územních plánů a mnoho dalšího.
3.
VZDĚLÁVÁNÍ
BUSINESS ACADEMY EVROPA Sofistikovaný systém vzdělávání pro makléře a jednatele poboček na všech úrovních zkušeností dává jistotu našim spolupracovníků na úspěch v byznysu a klientům jistotu při prodeji nemovitosti.
4.
CERTIFIKACE MAKLÉŘŮ
EVROPA pořádá zkoušky odborné způsobilosti pro profesní kvalifikaci Realitní zprostředkovatel (kód: 66-042-M), na základě kterých úspěšní uchazeči obdrží osvědčení o složení zkoušek. Jsem velmi rád, že mohu uchazeče připravovat na tyto důležité zkoušky.

Reference

8.6.2022

Dobrý den pane Fiřtíku,
zúčastnil jsem se Vašeho školení v rámci BAE, a jako bývalý pedagog Vám musím vyseknout poklonu, jak metodicky, srozumitelně a lidsky jste školení vedl. Chystám se na další školení, na které se velmi těším. Rozhodně Vaše školení doporučuji všem, kteří chtějí posunout své dovednosti a znalosti na vyšší úroveň.

S přátelským pozdravem
MgA. David Mimra
Olomouc
27.5.2022

Vážený pane Fiřtíku, pane řediteli,
chtěl bych Vám poděkovat za průvodní školení, které bylo po stránce lektorské a vědomostní velice kvalitní a zajímavé. Byl jsem velice spokojen s obsahem školení i s Vaší lektorskou praxí. Určitě mě to posunulo o krok vpřed a budu se těšit na další vzájemná setkání. Akademii vřele doporučuji. :)

S přátelským pozdravem
David Najman,MBA.,DBA, Vysoké Mýto
2.12.2021
Dobrý den Tomáši,
velice děkuji za příjemně strávené školící 3 dny. Pro mě to byl veliký relax, ikdyž informací mnoho a většinu z nich jsem slyšela poprvé. Musím říci, že některé vaše postřehy a pohled na věc z druhé strany mě moc bavily. Jako třeba podívat se na nižší energetickou třídu domu tak,
že to může být i plus.
Bylo to moc fajn a už se moc těším na příští týden.

Přeji krásný den a jsem s pozdravem

Kateřina Lichner
Kladno
12.10.2021
Dobrý den pane Fiřtíku,
děkuji za výborné školení pro makléře. Chtěl bych vám poděkovat za výborné příklady a pozitivní přístup na školení.

S pozdravem
Samson Pavel
pobočka Brno

7.10.2021
Vážený pane Fiřtíku,
velmi Vám děkuji za poskytnutí pro mne nového vzdělání formou kurzů. Díky Vaší pomoci se mi, doufám, podaří zdolat i makléřské zkoušky.

S pozdravem
Ing. Petr Šperer
Havlíčkův Brod
24.6.2021

Absolvoval jsem školení Efektivní práce makléře s panem Fiřtíkem. Obsah školení byl zajímavý, osobně oceňuji především pozitivní přístup a energii pana Fiřtíka, který nás třídenním kurzem provedl s úsměvem a ještě se s námi podělil o jeho zkušenosti z praxe. Doporučuji všem budoucím makléřům. Díky moc!

Ing. Jakub Kunát
realitní makléř Pardubice
14.5.2021

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval panu Fiřtíkovi, za velice příjemně a profesionálně provedené školení občanského práva. Je třeba, v tom dnešním rychlém světě, se dozvídat stále aktuální informace, byť si člověk myslí, že už ho nemá snad co překvapit. A ejhle, vždy se pár nových věcí najde. Jsem rád, že jsem měl možnost tímto školením zaktualizovat mé vědomosti, které mi budou k dobru v praxi s klienty. Už se těším na další, v jiném tématu.

Zdeněk Havel
Vyškov
12.4.2021

Dobrý den Tomáši,
chtěla bych Vám poděkovat za přístup k nám studentům v přípravném kurzu.
Vždy přicházíte s úsměvem na tváři, což přispívá k pozitivní náladě celé skupiny a snáze se pak vstřebávají všechny ty důležité informace.
Děkuji za Vaši trpělivost s našimi dotazy a děkuji Vám za motivaci, kterou jste mi pokaždé vlil do žil.

S přátelským pozdravem
Mgr. Gabriela Mikešová
pobočka Olomouc
10. 2. 2021

Dobrý den, pane Fiřtíku,
chtěla bych Vám poděkovat za Váš přístup při přednáškách na kurzech akademie Evropy. Jste odborník na slovo vzatý. Vaše mnoholetá zkušenost ve světě realit z Vás udělala pravého "kormidelníka" realitní lodi. Navíc umíte své zkušenosti zábavně předávat tak, abyste inspiroval celou svou posádku makléřů k vysoké profesionalitě a férovému jednání s klientem. Vaše kurzy na Business Academy Evropa jsou spolehlivým zdrojem důležitých rad, které by měl vědět každý, kdo se chce ponořit do nevyzpytatelných vod práce makléře.

Přeji hezký den
Mgr. Karolína Pospíšilová
České Budějovice
25.1.2021

Vážený pane Fiřtíku,
absolvoval jsem Vámi vedené kurzy BAE I - III odborné způsobilosti pro realitní makléře.
Děkuji Vám za velmi výstižný a srozumitelný výklad, množství přínosných informací i z praxe, potřebných k tak zodpovědné práci realitních makléřů. Za přehledné materiály a za přátelskou atmosféru.
To vše ve mně vždy vzbuzovalo nedočkavost na další den přednášek. Vaše semináře vřele doporučuji budoucím i současným makléřům.
Těším se na naše další setkání a přeji Vám mnoho dalších spokojených účastníků.

S přátelským pozdravem

Tomáš Hykman
Praha 4 Podolí

Kontaktovat Tomáš Fiřtík

tomas.firtik@rkevropa.cz