Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Podnikejme společně
Evropa realitní kancelář je moje srdeční záležitost
Mgr. Radek Sechovec
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Realitnímu byznysu se věnuji od roku 2007. Dříve jsem působil na pozici klíčových manažerů v nadnárodních firmách. Zastávám názor, že ukazatelem úspěchu každé společnosti je spokojenost jejich klientů. Evropa realitní kancelář je česká firma s důrazem na etiku, otevřenost a svědomitost. Máme významný podíl na trhu s nemovitostmi v ČR. Ve svém portfoliu máme svěřeny nemovitosti v celkové hodnotě více než 12 miliard Kč. Vedu společnost, která má přes třicet poboček, ve kterých pracuje více než 350 realitních profesionálů. To je obrovská zodpovědnost. Jsme ti, kteří Vám pomohou prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost a zároveň jsme ti, kteří Vám pomohou sehnat nový domov. Jsem hrdý na to, že jsme v tom skvělí.

Adresa

Centrála společnosti
Václavské náměstí 806/62
11000 Praha - Centrála společnosti

Jak pracuji

1.
Jsme na trhu od roku 1998
Evropa realitní kancelář působí na trhu od roku 1998 a vznikla jako ryze česká společnosti bez zahraničního kapitálu. Od počátku staví na zkušenostech s realitním trhem v České republice, znalostech jeho specifik a místních podmínek.
2.
Franšízový koncept
Jednoduchý vstup do vysoce ziskového odvětví realitních služeb a developerských projektů. Profit na základě podnikatelského konceptu s vysokou mírou úspěšnosti. Jedinečná příležitost vybudovat nebo rozšířit hodnotu Vaší firmy.
3.
BAE - vzdělávání profesionálů
Jedním ze strategických pilířů naší společnosti je poskytovat nadstandardní servis a pozvednout práci realitního makléře na úroveň vyspělých zahraničních trhů. Business Academy Evropa - školení, workshopy, autorizované zkoušky odborné způsobilosti.
4.
Exkluzivita lokality
To znamená, že v každé lokalitě je pouze jedna pobočka. Nevymezujeme Vám však Vaše území, na kterém můžete obchodovat, pouze Vám zachováme exkluzivitu lokality pro Vaše sídlo kanceláře, kde budete podnikat.

Kontaktovat Mgr. Radek Sechovec

radek.sechovec@rkevropa.cz