Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.
Firemní kultura založená na otevřené komunikaci.
Miroslav Kovařčík
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V Evropa realitní kanceláři pracuji již skoro 3 roky. Mám na starosti akvizici nových obchodních partnerů, franchisantů. Mým hlavním úkolem je předat maximum relevantních informací o způsobu a podmínkách podnikání v rámci franchisového konceptu naší realitní kanceláře. Tento způsob podnikání je určen pro všechny motivované osobnosti ať už zkušenosti s realitami mají, či nikoliv. A to se mi na mé práci líbí nejvíce, skutečnost, že šanci má každý!

Adresa

Centrála společnosti
U Zvonařky 358/10
120 00 Praha - Centrála společnosti

Jak pracuji

1.
Jsme na trhu od roku 1998
Evropa realitní kancelář působí na trhu od roku 1998 a vznikla jako ryze česká společnosti bez zahraničního kapitálu. Od počátku staví na zkušenostech s realitním trhem v České republice, znalostech jeho specifik a místních podmínek.
2.
Franšízový koncept
Jednoduchý vstup do vysoce ziskového odvětví realitních služeb a developerských projektů. Profit na základě podnikatelského konceptu s vysokou mírou úspěšnosti. Jedinečná příležitost vybudovat nebo rozšířit hodnotu Vaší firmy.
3.
BAE - vzdělávání profesionálů
Jedním ze strategických pilířů naší společnosti je poskytovat nadstandardní servis a pozvednout práci realitního makléře na úroveň vyspělých zahraničních trhů. Business Academy Evropa - školení, workshopy, autorizované zkoušky odborné způsobilosti.
4.
Exkluzivita lokality
To znamená, že v dané lokalitě je pouze jedna pobočka. Nevymezujeme Vám však Vaše území, na kterém můžete obchodovat, pouze Vám zachováme exkluzivitu lokality pro Vaše sídlo kanceláře, kde budete podnikat.

Kontaktovat Miroslav Kovařčík

+420608633363 | miroslav.kovarcik@rkevropa.cz