Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Plním sny o bydlení
"... pomohu i Vám ..."
Ing. Martin Žemlička
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem schválený autorizovaný zástupce Ministerstvem pro místní rovoj ČR a v rámci sítě EVROPA realitní kancelíř působím jako člen zkušební komise u Zkoušky odborné způsobilosi v obodu Realitní zprostředkovatel. Od r. 2014 jsem majitel pobočky EVROPA realitní kancelář KAMÝK a makléř.

Mou specializací jsou pozemky, developerské projekty, rodinné domy, byty. Dále se věnuji neveřejným nabídkám a poptávkám po nemovitostech.

Nabízím 100% servis v oboru realitních služeb, geodetických a projekčních prací. 

Jako jednatel kanceláře zaručuji i 100% servis našich makléřů a případným zájemcům o práci v našem týmu garantuji profesionální vedení a plnou podporu.

Specializace

  • Byty

Adresa

Centrála společnosti
Václavské náměstí 806/62
11000 Praha - Centrála společnosti

Jak pracuji

1.
Nezávazná schůzka.
První schůzka s klientem. Vyslechnutí veškerých přání a informací od klienta. Odpovědi na desítky dotazů od klienta. Nastínění procesu prodeje.
2.
Dokonalá příprava a sepsání smluvní dokumentace.
Dle dostupných informací z katastru nemovitostí, stavebního úřadu, územních plánů a mnoho dalšího, stanovení tržní prodejní ceny. Detailní vysvětlení procesu prodeje. Sepsání smluvní dokumentace, která chrání zájmy obou dotčených stran.
3.
Marketing prodeje nemovitosti.
Využití nejmodernějších technologií marketingu. Vyhotovení profesionální inzerce napříč realitním trhem s masivním využitím sociálních sítí.
4.
Vše nechte na mě.
Od podpisu zprostředkovatelské smlouvy až po vklad do katastru nemovitostí a převedení služeb. Komplexní 100% servis. O nic se nemusíte starat.

Kontaktovat Ing. Martin Žemlička

+420775919163 | martinzemlicka@rkevropa.cz