Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Tomáš Fiřtík

Ředitel pobočkové sítě

Telefon 775 887 877


Václavské náměstí 806/62
11000 Praha - Centrála společnosti

Představení

Realitnímu byznysu se věnuji od roku 1997. Začínal jsem jako prodejce v developerské společnosti, později jsem vedl tým realitních makléřů jako vedoucí nemovitostního oddělení a před příchodem do společnosti EVROPA realitní kancelář jsem externě školil a zastával pozici jednatele realitní společnosti.

Více jak dvacet let zkušeností v realitní branži předávám jako ředitel pobočkové sítě dál všem, kdo chtějí v tomto oboru uspět.

Motto:
"Pouze naše vlastní pochybnosti nás zrazují všude tam, kde bychom jinak vyhráli"

Reference

30.6.2020
Dobrý den Tome,
chci ještě jednou poděkovat jménem naší pobočky Brno za formu Vašich školení. Komenský by z Vás měl opravdu radost :-) "škola hrou". Díky Vašemu přístupu, je toto školení příjemné a zároveň velmi přínosné.
Naše práce má být sice profesionální, ale zároveň vyžaduje lidský přístup.
Za mě tedy děkuji a můžu jen doporučit.

Radka Vymětalová, Brno
19.6.2020
Dobrý den, pane Fiřtíku,
píši za pobočku Brno střed.
Děkujeme vám za školení BAE I a II. Školení je velmi naučné, i když místy náročné. Přesto ale ve vašem podání je energické a záživné. Příští týden nás čeká BAE III a věřím, že se ponese ve stejném duchu.

S přáním hezkého dne

Michal Miřejovský
RK Evropa Brno
29.11.2019
Ahoj Tomáši,
děkuji za přínosné školení BAE III., které jsme včera úspěšně zakončili. Rovněž děkuji za ta předchozí BAE II. a I. Právě na školeních si člověk uvědomí, vytržen z denní rutiny, jak komplexní a zajímavou práci vlastně máme, a co všechno by člověk měl znát. Jsem rád, když toto připomenutí je profesionálně připraveno a odškoleno. Rozhodně mohu doporučit všem, kteří dosud neprošli celý blok.

Martin Trejbal
ředitel pobočky RK Evropa KladnoKontaktovat Tomáš Fiřtík