Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

10.1.2017

Děkujeme za Váš vstřícný a odborný přístup, v jednáních. S pozdravem manželé Kholovi.

5.1.2017
Dobrý den, 
jsem velmi spokojen se službami ing. Lubomíra Pužeje  a RK Evropa Nusle, mohu jen doporučit !
Děkuji, s pozdravem
ing. Petr Horský, Davapo, s.r.o.
2.1.2017

Dobry den,

rad bych ze srdce podekoval RK-Vrchlabi s.r.o, zvlaste panu M.Natestovi,za naprosto skvelou profesionalni,spolehlivou praci pri koupi nemovitosti. Dekuji za mily,ochotny,lidsky pristup. Moc rad jsem poznal profesionaly jako jste Vy. Preji hodne spokojenych klientu.
Spozdravem a diky!

Jiri Duda

2.1.2017

Paní  Adamcová , chceme vám poděkovat za Vaše  profesionální a  navíc ,  milé a vstřícné jednání při prodeji naší nemovitosti . Příště se znovu obrátíme na Vás a Vaši realitní kencelář.  Ještě jednou děkujeme a do roku 2017 Vám přejeme jen to nejlepší!  
S.Němcová  M. Chvostek

1.1.2017

Dobrý den.Chtěl bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři Evropa se sidlem v Moravské Ostravě za zprostředkování prodeje nemovitosti.I když se na této akci podílelo více Vašich zaměstnanců,největší zásluhu na uskutečnění zdárného předání zadané nemovitosti měl ředitel pobočky pan Josef Šimončík.Velice si vážíme jeho profesionálního řešení.Celá naše rodina Vám přeje mnoho úspěchů v další Vaší práci.
S pozdravem Kostuch Jaroslav

1.1.2017

Dobrý den,

s prací pana Ing. Petroše jsem byla nanejvýš spokojená, nenaskytly se žádné komplikace a na vykonanou práci jsem se mohla plně spolehnout. Pan Petroš jevil očividný zájem a vždy jsem byla informována o veškerých změnách, či novinkách ohledně prodeje. 
Jednal přátelsky a profesionálně. 
 
 S přáním hezkého dne: L. Richter
30.12.2016

Vážený pane Trejbale, ráda bych Vám a celé Vaší realitní kanceláři Evropa touto cestou velmi poděkovala za Vaše služby při koupi, dnes už našeho, domu v Unhošti, V Zahrádkách 901. Profesionální, a při tom velice milé a vstřícné vystupování Vašeho realitního makléře pana Petra Čížka nás velice potěšilo. Jeho přístup nám naše rozhodování usnadnil a jsme tomu moc rádi. Při tak velkém rozhodování, realizování našeho snu o pěkném bydlení, nám byl ve všem víc než nápomocný, uměl nám se vším poradit a pomoci. Dokázal si najít čas pro jednání a skloubit jeho určitě časově náročný program s tím naším a paní Čámské. Nebylo mnohdy lehké najít termín a čas pro společné jednání. Dnes už je vše zařízeno a převedeno. Dům je náš, a to díky Vám a Vaší realitní kanceláři Evropa.

Rovněž musím vyzdvihnout i profesionální, a přitom milý a bezprostřední přístup pana Jaroslava Kudely, který nám velmi dobře uměl najít správné řešení při finančních otázkách. Neváhal s pomocí a vše vyřešil k naší spokojenosti. Spojení s tímto finančním poradcem bylo určitě pro nás výhrou. Jeho dovednosti a znalosti v oblasti financí nás dovedly k cíli.

A protože je konec roku 2016 a za pár chvil začne nový rok 2017 je na místě, popřát Vám, a celé Vaší realitní kanceláři Evropa hodně spokojených klientů.

Také mi dovolte, pane Trejbale, Vám i všem zaměstnancům Vaší skvělé realitní kanceláře Evropa, popřát hodně a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti i v osobním životě.

S pozdravem a velkým díkem Dagmar S. s manželem a synem

28.12.2016

Vážená paní Adamcová,

děkuji Vám za přání do nového roku a současně Vám chci poděkovat za zastupování mé maminky při prodeji nemovitosti a pozemků. Dodržela jste vše co jste při první schůzce slíbila, prodeji se aktivně věnovala a vše se Vám podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Moc Vám za to děkuji a do nového roku Vám přeji hlavně hodně zdraví, pohody a pracovně moře spokojených klientů.

S pozdravem
Šárka Polamová

 

28.12.2016

Dobrý den, rád bych poděkoval za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu.

Profes Vladimír

21.12.2016

Velmi Vám děkuji za Vaše služby, pane Petroši. Přestože jsem se nákupu nemovitosti přes realitní kancelář značně obával, proběhlo vše hladce a bez komplikací. Velkým přínosem pro mě byla zejména Vaše ochota a rychlost v zastupování na katastru nemovitostí. Přestože bych se nerad znovu stěhoval, rád bych v případě potřeby znovu využil Vašich služeb.

Pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok

David Sedláček

12.12.2016

Vazeny pane Gaspare,
Chtel bych Vasi kancelari ale hlavne panu Natestovi podekovat za vynikajici spolupraci pri teto obchodni transakci. Citil jsem z komunikace s panem Natestou stalou podporu, snahu najit reseni a hlavne pozitivni pristup. Jeste jednou diky

Igor Svatos

11.12.2016

Pan Vlastimil Adámek  se postaral o prodej bytu. Jeho jednání bylo velice profesionální a příkladné. Rád bych tímto poděkoval za velmi kvalitní a rychlý servis při  prodeji bytu na ulici 30. Dubna 1. S panem Adámkem byla radost spolupracovat a mohu jeho služby doporučit. 

Děkuji. 

Ing. Jiří Kolek

8.12.2016
Pro prodej meho bytu jsem si vybrala RK Evropa, nebot jsem se domnivala, ze bude mit velke zkusenosti s prodejem nemovitosti. Ozval se mi pan Josef Simoncik a od te doby byl se mnou stale v kontaktu. Provadel prohlidku bytu s pripadnymi zajemci a vzdycky me o vysledku informoval. Byl vstricny a mel prijemne vystupovani. Byla jsem s jeho sluzbami velice spokojena a mohu ho dalsim klientum jen doporucit.
 
 
Srdecne zdravi
Doc. Dr. Eva Saunders
 
8.12.2016

Dobrý den, pane Hnízdo, chtěla bych Vám poslat zpětnou vazbu na Vašeho makléře, pana Szmeka, který zajišťoval prodej pozemku v ulici Tyršova. Pan Szmek je člověk na svém místě, je rychlý, co slíbí, dodrží. V rámci celého prodeje to byla jedna velká spokojenost. Také pracuji v oblasti realit, takže vím, že tyto vlastnosti nejsou samozřejmost! L. Knyplová

5.12.2016

Pan Šimončík mi pomohl s pronájmem bytu. Jeho jednání bylo velmi  
vstřícné, milé a profesionální.
Ráda bych tímto poděkovala za velmi kvalitní a rychlý servis při  
pronájmu mého bytu na ulici E.Krásnohorské. Vše proběhlo hladce a  
podle plánu.

Velice děkuji.
Spokojená klientka
Anděla Kozlová

 

3.12.2016

Dobry den pane gaspar,
jen jsem vam chtel napsat ohledne pana Natesty a jeho sluzeb. I kdyz nas obchod probihal na dalku tak vsechno probehlo podle planu a vse bylo velice profesionalne zarizeno timto dekuji vasi spolecnonosti i panu Natestovi a preji pekny den.

Urcite bych v budoucnu zase vyuzil vasich sluzeb.

Milos lustig

30.11.2016

"Děkuji paní Pickové, která je velice vstřícná a ochotná."

Jan Straka

30.11.2016

"Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Ing. Jirkovskému za profesionální přístup, vstřícné jednání, ochotu vyhovět mým časovým možnostem při vyřizování koupě domu. Pomohl mi vyřešit komplikace spojené s vyřízením hypotečního úvěru. Vždy ochotně odpovídal i na mé telefonické dotazy."

Jan Straka

11.11.2016

S panem Josefem Šimončíkem byla radost spolupracovat, je na něj spoleh a mohu spolupráci s ním vřele doporučit. jeho přístup je nadstandardní a odvádí práci i nad rámec svých povinností makléře.

Děkujeme. Jalůvkovi

9.11.2016

"Dobrý den, ráda bych poděkovala panu Janu Bahorcovi za vstřícný a více jak profesionální přístup při řešení pronájmů. Přeji České republice více takových realitních makléřů jako je Jan Bahorec a více takových realitních kanceláří jakou je RK Evropa. Těším se na další spolupráci."

Milada Opltová

Nejnovější nemovitosti

12 000 Kč / měsíc
Počet obrázků4
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, 65 m2, Praha 9, Horní Měcholupy
R.A. Dvorského, Praha, okres Hlavní město Praha
5 750 000 Kč
Počet obrázků14
Prodej bytu v Dolních Chabrech, 3+1 garážové stání, dva balkóny, novostavba v osobním vlastnictví.
Ústecká, Praha, okres Hlavní město Praha
1 400 000 Kč
Počet obrázků4
Prodej bytu v klidné lokalitě s výbornou občanskou dostupností
Maxima Gorkého, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
302 100 Kč
Počet obrázků3
Prodej zemědělského pozemku v Hradci Králové - Svinary
Stříbrná, Hradec Králové, okres Hradec Králové
2 884 000 Kč
Počet obrázků7
Prodám 1+1, 31,6 m2, ul. Národní obrany 15 Praha 6
Národní obrany, Praha, okres Hlavní město Praha
2 940 000 Kč
Počet obrázků10
Rozestavěný rodinný dům, Mlýnská ul., Štěpánkovice, okr. Opava
Mlýnská, Štěpánkovice, okres Opava
11 000 Kč / měsíc
Počet obrázků9
Pardubice - pronájem bytu 2+1, 64 m2
Pardubice, okres Pardubice
8 858 000 Kč
Počet obrázků19
Prodej rodinného domu, 166 m2, v lukrativní lokalitě.
Slavičínská, Praha, okres Hlavní město Praha
3 091 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej stavebního pozemku, Číčovice 1405 m2
Číčovice, okres Praha-západ
3 326 400 Kč
Počet obrázků4
Prodej pozemku 1512 m2, obec Číčovice, Praha západ
Číčovice, okres Praha-západ
3 800 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej bytu, Praha 4, Krč, 3+kk, 68,4 m2, lodžie, komora, osobní vlastnictví.
Bernolákova, Praha, okres Hlavní město Praha
3 676 200 Kč
Počet obrázků6
Prodej stavebního pozemku 1671 m2, Číčovice, okres Praha západ.
Číčovice, okres Praha-západ
10 500 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Pronájem obchodního prostoru 65 m2
Benešov, okres Benešov
10 800 000 Kč
Počet obrázků14
Mariánské lázně/prodej penzionu s dlouholetou tradicí v atraktivní lokalitě
Zeyerova, Mariánské Lázně, okres Cheb
3 290 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 3+1 Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn, okres Trutnov
45 000 Kč / měsíc
Počet obrázků9
Pronájem obchodního prostoru 108 m², Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn, okres Trutnov

Mapa poboček