​​
Základní informace o podnikání s RK Evropa 

Je mnoho příležitostí jak podnikat, ale úspěšných konceptů, které fungují, je jako šafránu. 
Reality patří mezi nejvýnosnější obory na trhu. Metodu franšízingu s úspěchem využívají podnikatelé na celém světě včetně České republiky. Získáte silného partnera k podnikání, proto je franšízing mimořádně výhodný pro začínající i zkušené podnikatele.
Pokud tedy sníte o založení vlastní společnosti nebo jste majitelem realitní kanceláře a chcete rychleji a snadněji prosperovat – EVROPA realitní kancelář je tu pro Vás. 


Komu je určena podnikatelská příležitost EVROPA?

Tomu, kdo hledá nezávislost a uspokojení z vlastního podnikání a chce využít výhody uznávaného, respektovaného jména a ověřeného, fungujícího konceptu i bez léta získávaných zkušeností. Malým a středním realitním kancelářím, které cítí výhody velké a stabilní firmy pro realitní trh, ale jejímu budování nehodlají obětovat desítky let života. Díky síti EVROPA sníží náklady, zvětší svoji nabídku, zvýší zisky a získají fungující know-how s potřebnou podporou školení, se kterým se zařadí mezi nejproduktivnější kanceláře v regionu. To vše přinese více prosperity, času na rodinu, záliby a příležitost prožít svůj život naplno dle vlastních představ.

Proč franchising?

Franchising znamená mít svobodu vlastního podnikání a zároveň zázemí fungujícího i ověřeného modelu. Franšízant zůstává svým pánem – podniká sám pro sebe, ale ne sám. Franchising zajišťuje klientům velice kvalitní služby s odpovídajícím ziskem a ohodnocením společné práce.

Proč pobočková síť EVROPA realitní kancelář?


Stáhněte si informační brožuru ZDARMA


Využití úspěšného realitního know-how s nepřetržitým a komplexním poradenským servisem. Právní zázemí propracované vzory všech potřebných smluv. Firemní pracovní manuál s detailními pracovními postupy znamená efektivitu a úsporu času. Podrobný grafický manuál zpracovaný mezinárodně uznávanou firmou Ogilvy, obsahující opravdu vše od vizitky až po bilboard. Vlastní webové stránky, jak v rámci sítě, tak pro jednotlivé kanceláře. Kompletní realitní software s automatickým zasíláním na 25 realitních serverů a více než 80 webových adres. Inzerci ve vlastním realitním magazínu s celorepublikovou distribucí a nákladem přes 100.000 ks.           ​

Jako jediná realitní kancelář v ČR nabízíme od 4 000 Kč/měsíc nová auta fleet evropa

  • Každých 12 měsíců nové auto pro Vaše makléře
  • Funguje jako výtečný nástroj pro nábor nových zaměstnanců
  • Odpadá kontrola cashflow, věnujete se vlastnímu podnikání
  • Výrazné snížení nákladů na pohonné hmoty
  • Možnost využití aut pro soukromé účely
  • Polep vozidla po celou dobu provozu
  • Opravy a servis u autorizovaných prodejců ve Vaší lokalitě
  • Stále nová auta Vám šetří náklady a čas v servisu u starých vozů


Významná úspora nákladů a exkluzivní smluvní partneři

Spojením s námi získáte v rámci sítě také exkluzivní výhody u našich partnerů. Ať již jde o úspory na telefonních poplatcích, příjmy z poskytnutých hypotečních úvěrů či pojištění nebo slevy na koupi automobilů a nábytku. Tyto úspory a příjmy Vám spolehlivě pokryjí Vaše náklady spojené s pořízením franchisy i jejími měsíčními náklady. Našimi významnými partnery jsou zejména: Komerční banka a.s., Česká Pojišťovna a.s., Volksbank CZ a.s, Benzina, Cityselfstorage, Allianz, T-mobile, Woodface, Decoland a mnozí další.

Cílem EVROPY je být spolehlivým partnerem

Poskytovat klientům naší kanceláře i celé sítě komplexní a bezpečné služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí po celé ČR, zvyšovat kvalitu života majitelů i zaměstnanců realitních kanceláří a dodržováním našich firemních zásad a společenské a firemní etikety upevnit důvěru v realitní kanceláře v České republice. Pokud jsou tyto hodnoty i pro Vás důležité, připojte s k nám.