Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
od 278 000,- Kč počátečního vkladu Kč
Počet obrázků12
Byty PLANÁ NAD LUŽNICÍ
  • Planá nad Lužnicí
    Obec

Byty PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Byty prodávané do družstevního vlastnictví.Tři podlaží, dva podkrovní byty, devět bytových jednotek. Podíl na oploceném pozemku, vlastní parkovací stání. Ke každé bytové jednotce náleží jeden až dva balkony a sklepní koje. Parkovací stání se nachází uvnitř oploceného pozemku s pojezdovou bránou a vstupní brankou.

Nové byty k prodeji v lokalitě Planá nad Lužnicí - Strkov. Byty velikosti 2+kk až 4+kk od 278 000,- Kč počátečního vkladu. Přízemní, patrové i podkrovní byty, každý byt s jedním až dvěma balkony. Vytápění ze společné plynové kotelny (centrální vytápění s regulací v jednotlivých bytových jednotkách). Podlahy plovoucí a dlažba. Vybavení koupelny. Zajištěno jedno parkovací místo ke každé bytové jednotce, na společném oploceném pozemku s přístupem přes pojezdovou bránu - (zámková dlažba). Bezproblémová dopravní dostupnost okraje města včetně obslužnosti MHD, klidná lokalita. Veškerá občanská vybavenost v centru obce. Financování zajistíme.

Zahájení
March
2013
Ukončení
August
2014
Nastěhování
August
2014

Cena: od 278 000,- Kč počátečního vkladu Kč prodej do družstevního vlastnictví


Váš makléř

Lucie Šebková
Telefon 603 821 358
Telefon 382 212 525

Kontaktovat makléře