Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
<předchozí
nabídka
seznamseznam
nabídek
mapaukázat
na mapě
>další
nabídka
od 795000 Kč
Počet obrázků10
VILA DOMY TYRŠOVA - V. ETAPA
  • Tyršova
    Ulice
  • Milovice
    Obec
  • Středočeský kraj
    Kraj

VILA DOMY TYRŠOVA - V. ETAPA

Další etapa úspěšného projektu, první etapy jsou již vyprodány.

V současné době se  prodávají pozemky  V. etapy  projektu VILA DOMY TYRŠOVA.

Pozemky jsou  o rozloze od 312 m2 do 1573 m2, vyberte si vhodný pozemek a na tomto pozemku dle Vašeho požadavku stavební firma zrealizuje rodinný dům. Vybírat můžete z přiložených variant.  Některé pozemky jsou zasíťované, některé mají sítě na hranici pozemku. Napojení na inženýrské sítě ( vodovod, kanalizace, plyn ) je provedeno samostatnými připojkami pro každý z domků. Pro připojení na el. energii jsou vybudovány nové přípojky, ukončené pro každý domek elektroměrovou skříní, která je umístěna ve sloupcích oplocení.

V Milovicích je veškerá občanská vybavenost - mateřské školky, školy, banky, pošta, lékárna, obchody - Penny, Tesco, Kik. Bohaté kulturní a sportovní vyžití -  zábavný park pro celou rodinu MIRAKULUM.

Více informací na www.bydleni-milovice.cz, nebo volejte makléři.

Zahájení
June
2014
Ukončení
December
2015
Nastěhování
February
2015

Cena: od 795000 Kč


Dostupnost

V Milovicích je veškerá občanská vybavenost: školy, mateřské školky, obchody. Bohaté kulturní a sportovní vyžití - zábavný park pro celou rodinu MIRAKULUM, tankodrom, cyklostezky, sportovní centrum, mateřské centrum, golf - velké vyhlášené hřiště u Benátek nad Jizerou.
Výborné dopravní spojení na Prahu - vlak na Masarykovo nádraží.

Váš makléř

Kontaktovat makléře