Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
<předchozí
nabídka
seznamseznam
nabídek
mapaukázat
na mapě
>další
nabídka
1.273.980,- až 2.962.436,- Kč
Počet obrázků8
Apartmány Třeboň
  • Třeboň
    Obec
  • Jihočeský kraj
    Kraj

Apartmány Třeboň

Moderní apartmánový areál nabízí skvělou investiční příležitost.

Moderní apartmánový areál Relax Park Třeboň nabízí skvělou investiční příležitost – atraktivní a turisty oblíbená lokalita jižních Čech, populární lázně Aurora v bezprostředním sousedství a vznikající 18ti jamkové golfové hřiště ve vzdálenosti 100 m od dveří komplexu jsou jen některé z argumentů pro koupi apartmánu za účelem dalšího pronájmu. Návratnost investice se pohybuje již od 7 let, roční výnos dosahuje až k 14,4 %. Pronájem zajišťuje smluvní partner.

Komplex zahrnuje pět objektů pavlačového typu o dvou až třech podlažích. Čtyři z nich jsou situovány ve směru východ - západ a umístěny paralelně ve dvou řadách, pátý je orientován na jih.

Poslední byty v nabídce jsou o dispozici 3+kk s výměrou 81,43 m² + balkonem o velikosti 6,04 m2 a 3+kk s výměrou 76,85 m2 + balkonem 4,47 m2  Byty jsou určeny jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreační účely.

Relax Park Třeboň je situován v západní části malebného jihočeského města Třeboň v sousedství Lázeňského sanatoria Aurora. Za lázeňským parkem leží známý rybník Svět, který je s vodní plochou 201,5 ha čtrnáctým největším v republice. Po jeho břehu vede překrásná naučná stezka, na niž navazují další turistické trasy.

Koupě nemovitosti v atraktivní lokalitě je dnes jednou z mála spolehlivých, stabilních a lukrativních investičních příležitostí.

Zahájení
November
2011
Ukončení
December
2012
Nastěhování

Cena: 1.273.980,- až 2.962.436,- Kč


Lokalita

Relax Park Třeboň je situován v západní části malebného jihočeského města Třeboň v sousedství Lázeňského sanatoria Aurora. Za lázeňským parkem leží známý rybník Svět, který je s vodní plochou 201,5 ha čtrnáctým největším v republice. Po jeho břehu vede překrásná naučná stezka, na niž navazují další turistické trasy.

Vstup do lázní Aurora a přilehlého parku není od areálu Relax Park Třeboň vzdálen více než 3 minuty chůze. Lázně Aurora se specializují na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou regeneraci těla i mysli. Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly a řada dalších procedur. Součástí lázeňského komplexu jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum sauna a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití.

Dostupnost

Město Třeboň má cca 9 tisíc obyvatel, je centrem CHKO Třeboňsko a leží v biosférické rezervaci UNESCO. Malebné centrum města, jehož počátky sahají do poloviny 12. století, je městskou památkovou rezervací. Renesanční zámek Třeboň leží mezi historickým centrem města, lázeňským areálem arybníkem Svět, turisticky lákavým cílem je i Schwarzenberská hrobka. V okolí vede řada krásných turistických a cyklistických tras, a to včetně 7 kilometrové trasy pro inline bruslení. Do cca 50 km jsou dostupná 4 golfová hřiště (GC Nová Bystřice, GC Hluboká nad Vltavou, GC Bechyně a GC Haugschlag. Poblíž Třeboně leží kromě řady rybníků, z nichž za zmínku stojí alespoň Rožmberk, s rozlohou 677 ha největší rybník v České republice. Mezi blízká, turisticky atraktivní místa, patří například České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov či Hluboká nad Vltavou. Milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i Šumavu.