Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
od 5.782.539,- Kč
Počet obrázků10
VÝHLEDY STODŮLKY - POSLEDNÍ DVA POZEMKY
  • Lažanská
    Ulice
  • Praha
    Obec
  • Hlavní město Praha
    Kraj

VÝHLEDY STODŮLKY - POSLEDNÍ DVA POZEMKY

Nové krásné stavební pozemky určené k výstavbě jednotlivých rodinných domů v nové lokalitě Praha 5 - Stodůlky.

POSLEDNÍ DVA POZEMKY K PRODEJI!!

www.vyhledy-stodulky.cz

VÝHLEDY STODŮLKY - krásné pozemky s přírodou na dosah
 
Nové krásné stavební pozemky určené k výstavbě rodinných domů. Pozemky se nachází v klidné, zelené lokalitě v sousedství nových vil a rodinných domů, v těsné blízkosti chráněné přírodní oblasti a  středověkého skanzenu Řepora. Velkou výhodou je zároveň  ideální spojení do centra Prahy,  autem 10 minut, stanice metra Luka je cca 8 minut chůze. Všechny sítě jsou připraveny ke kolaudaci. Pozemek je součástí developerského projektu a je možno vybírat z 5 pozemků od  681 m2 do 1024 m2.
 

PODÍVEJTE SE NA NOVÉ ZÁBĚRY Z PROJEKTU ZDE... 

 

Výhledy Stodůlky - příjemné bydlení s přírodou na dosah.

Zahájení
February
2014
Ukončení
September
2014
Nastěhování
April
2015

Cena: od 5.782.539,- Kč ceny jsou konečné, vč. všech poplatků a DPH


Lokalita

Lokalita Stodůlek nabízí velmi příjemné prostředí a spoustu možností, jak trávit volný čas. Kulturní život v této městské části je velmi bohatý, zahrnuje hudební, taneční, divadelní i výtvarnou činnost . Různé kulturní akce se pravidelně konají zejména v Kulturním domě Mlejn, Domě dětí a mládeže Stodůlky. Pro koncerty a výstavy se využívají také obřadní síň a atrium radnice. K relaxaci a procházkám je možné využít široké okolí, park Řepora, Prokopské údolí, Centrál park městské části Prahy 13 Stodůlky, který je využíván všemi generacemi k procházkám či jízdě na kole a kolečkových bruslích. Sportovní život nijak nezaostává za ostatními aktivitami. Zájemce si může vybrat ze sportů individuálních i kolektivních - fotbal, hokej, tenis a nechybí ani atletika, bojová umění, cyklistika, plavání, florbal, hokejbal či softbal. Sportovní kluby v blízkém okolí SK Motorlet Praha, TJ Sokol Stodůlky, SK Hala Lužiny, FbC Panthers a SK Velká Ohrada.
V městské části Praha 13 funguje 25 mateřských škol, z toho 4 soukromé a jedna církevní, 10 základních škol z toho některé s rozšířenou výukou jazyků, 4 střední školy včetně mezinárodních a několik dalších soukromých školských zařízení.
Zdravotnická zařízení zde jsou zastoupeny polikliniky, nemocnice, praktičtí i odborní lékaři, centra zdravotní péče, lékárny a veterinární péče.
K nakupování můžete využít nedaleké nákupní střediska - Billa, Tesco, Albert, obchodní centra - Galerie Butovice, Metropole Zličín, Tesco Hypermarket, Ikea.

Dostupnost

Páteří městské hromadné dopravy je metro, vybudované zde v 80. a 90. letech. Na stodůleckém katastrálním území má stanice Nové Butovice, Hůrka, Lužiny, Luka a Stodůlky. Mezi stanicemi Hůrka a Lužiny přemosťuje Nepomucký rybník velmi fotogenický most, který se stal jednou z nových stodůleckých dominant. Mezi důležité autobusové linky 174 (Dejvická-Velká Ohrada), 179 (Letiště Ruzyně-Nové Butovice) a 225 ve trase se stejnými konečnými zastávkami. U stanice metra Nové Butovice je terminál příměstských i dálkových autobusových linek směrem na Beroun a Plzeň. Autem do centra 15 min., obchodní centra Metropole Zličín a Ikea 6 min. Pražský okruh 5 min.

Vizualizace


Váš makléř

Lukáš Bůva
Telefon 739 388 388
Telefon 739 388 388

Kontaktovat makléře