Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
od 13.149.890,- Kč
Počet obrázků10
REZIDENCE TROJICKÁ - POSLEDNÍ 2 VOLNÉ BYTY
 • Trojická
  Ulice
 • Praha
  Obec
 • Hlavní město Praha
  Kraj

REZIDENCE TROJICKÁ - POSLEDNÍ 2 VOLNÉ BYTY

Projekt Rezidence Trojická se nachází v historické rohové budově v klidné ulici Trojická v Praze 2 - Nové Město, nedaleko Rašínova nábřeží.

Rezidence Trojická

www.rezidencetrojicka.cz

se nachází na Novém Městě v historické rohové budově v Praze 2. Projekt nabízí 28 bytových jednotek plus komerční prostory v 1.PP. Bytové jednotky od 1+kk až 4+kk v domě po kompletní rekonstrukci a nové nástavbě. Již ve standardu nabízíme luxusní vybavení. V suterénu domu sklepní kóje a komerční plochy. V nadstavbové části 6. a 7. NP vznikly zcela nové mezonetové byty s terasami.

 • Aktuálně jsou Vám k dispozici poslední 2 mezonetové byty s dispozicí 4+kk o velikosti 135,47m2 a 203,6m2 
 • byty jsou nabízeny ve vysokém standardu
 • z vyšších pater nádherný výhled na Prahu
Zahájení
January
2013
Ukončení
October
2014
Nastěhování
December
2014

Cena: od 13.149.890,- Kč Ceny jsou konečné vč. všech poplatků...


Lokalita

Nově zrekonstruovaný rezidenční bytový dům se nachází v lukrativní lokalitě Praha 2 - Nové Město, které má rozlohu 4,19 km² a rozkládá se v centrální části Prahy, na pravém břehu Vltavy. Zahrnuje celé katastrální území Vyšehrad, dále pak velkou část katastrálního území Nové Město a Vinohrady, a malou část katastrálního území Nusle. Projekt se nachází na rohu ulic Trojická a Pod Slovany v těsné blízkosti zahrad Emauzského kláštera a nedaleké Botanické zahrady.

Ke kulturnímu vyžití doporučujeme navštívit blízká divadla - Národní Divadlo, Nová scéna Národního divadla, Stavovské divadlo, Divadlo Na zábradlí, Brodway, Hybernia a mnohá další. Dále kina - Cinema City Slovanský dům, Kino Lucerna a další v oblasti Václavského náměstí. Ke sportovnímu vyžití slouží Sportcentrum Ymca s plaveckým bazénem, World class Fitness Center a další fitness centra v blízkosti.

Nedaleké Rašínovo nábřeží s přístavištěm Výtoň a Palacké nábřeží vybízí k plavbám parníkem po Vltavě, kde zažijete komfortní atmosféru s krásným výhledem na Prahu a okolí.

V místě je veškerá občanská vybavenost, obchodní centra, školky a školy i mezinárodní, banky a ostatní finanční instituty, lékárny a zdravotnická zařízení.

Dostupnost

Komfortní dopravní dostupnost - 2 minuty k tramvaji.
Záchytný bod je Palackého náměstí s Metrem B a výstupní stanicí Karlovo nám., dále tram. č. 3, 10, 4, 16 plus tram č. 24 s výstupem u Botanické zahrady, Bus 176.
5 minut trvá cesta k OC Nový Smíchov přes most Palackého, Karlovo náměstí je vzdáleno 2 minuty.

Vizualizace


Váš makléř

Kontaktovat makléře