Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
900 Kč/m2 Kč
Počet obrázků9
Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan
  • Kamenný Újezd u Rokycan
    Obec
  • Plzeňský
    Kraj

Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu.

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci - KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu. Na těchto parcelách je možná výstavba nízkopodlažních objektů k bydlení, maximální výška 2 NP (přípustné je i využití podkroví), střechy budou orientovány převážně hřebenem sedlové rovnoběžně s komunikací, dále chov drobného zvířectva, skleníky do limitu využití území, zařízení řemeslné výroby a služeb, zařízení občanské vybavenosti, zařízení maloobchodu, veřejného stravování a ubytování. Všechny pozemky jsou nově a kompletně zasíťované. (plyn, voda, elektřina) Výměry jednotlivých pozemků jsou od 666 m2 do 911 m2. K pozemkům vede vyasfaltovaná komunikace, na kterou navazují dvě zpevněné komunikace. U všech pozemků jsou tzv. Kapličky - HUP. Zajistíme i stavbu Vámi vybraného rodinného domu.

Lokalitu nabízených, kompletně zasíťovaných stavebních parcel najdete v obci - Kamenný Újezd, jihovýchodně od Rokycan. Vzdálenosti: Kamenný Újezd - Rokycany = 3,9 km, Kamenný Újezd - Plzeň = 21 km, Kamenný Újezd - Praha = 83 km. Dopravu zajišťují ČAD a vlaková spojení. V Rokycanech najdete další obchody, základní i mateřskou školu, městský úřad, lékaře, lékárnu, banku, restaurace atd. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště, knihovna. Dvě nové prodejny. Nejstarším dodnes činným spolkem v obci je Sbor dobrovolných hasičů. Návštěvníkům se zde nabízí procházky upravenou návsí a pro cyklisty byla vybudována nová cyklotrasa č.3 podél řeky, až na vrch Žďár s vyhlášenou přírodní rezervací. Na trase je nová restauraci a prodejna.

Zahájení
April
2010
Ukončení
December
2012
Nastěhování

Cena: 900 Kč/m2 Kč


Lokalita

Městečko Kamenný Újezd založeno ve 2.polovině 13.století je jedinečné území jihovýchodně od města Rokycany. Zde vznikl nový developerský projekt prodej 12 zasíťovaných pozemků. (některé jsou již prodány)Pozemky jsou orientovány v mírném jižním svahu, všechny mají malebný výhled do okolní krajiny.
Vzdálenosti: Kamenný Újezd - Rokycany = 3,9 km, Kamenný Újezd - Plzeň = 21 km, Kamenný Újezd - Praha = 83 km. Dopravu zajišťují ČAD a vlaková spojení. Zastávky na autobus i vlak jsou v blízkosti dané lokality. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště, knihovna. Dvě nové prodejny. Nejstarším dodnes činným spolkem v obci je Sbor dobrovolných hasičů. Návštěvníkům se zde nabízí procházky upravenou návsí a pro cyklisty byla vybudována nová cyklotrasa č.3 podél řeky, až na vrch Žďár s vyhlášenou přírodní rezervací. Na trase je nová restauraci a prodejna.
V Rokycanech najdete další obchody, základní i mateřskou školu, městský úřad, lékaře, lékárnu, banku, restaurace atd.

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
PL15SL143 860 m2 ne ne ne ne 818 000 Kč

Dostupnost

Oblast Kamenného Újezda je snadno dostupná po dálnici D5, cca 10 minut od dálnice k vašemu novému bydlení. Přímo u lokality je autobusová i vlaková zastávka v obou směrech. V dosahu je veškerá občanská vybavenost jako jsou služby, obchody, škola, školka, nákupní centra, zdravotnická střediska, nemocnice, pošta, knihovna i sportovní areály.

Vizualizace


Váš makléř

Kontaktovat makléře