Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
900 Kč/m2 Kč
Počet obrázků9
Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan
  • Kamenný Újezd u Rokycan
    Obec
  • Plzeňský
    Kraj

Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu.

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci - KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu. Na těchto parcelách je možná výstavba nízkopodlažních objektů k bydlení, maximální výška 2 NP (přípustné je i využití podkroví), střechy budou orientovány převážně hřebenem sedlové rovnoběžně s komunikací, dále chov drobného zvířectva, skleníky do limitu využití území, zařízení řemeslné výroby a služeb, zařízení občanské vybavenosti, zařízení maloobchodu, veřejného stravování a ubytování. Všechny pozemky jsou nově a kompletně zasíťované. (plyn, voda, elektřina) Výměry jednotlivých pozemků jsou od 666 m2 do 911 m2. K pozemkům vede vyasfaltovaná komunikace, na kterou navazují dvě zpevněné komunikace. U všech pozemků jsou tzv. Kapličky - HUP. Zajistíme i stavbu Vámi vybraného rodinného domu.

Lokalitu nabízených, kompletně zasíťovaných stavebních parcel najdete v obci - Kamenný Újezd, jihovýchodně od Rokycan. Vzdálenosti: Kamenný Újezd - Rokycany = 3,9 km, Kamenný Újezd - Plzeň = 21 km, Kamenný Újezd - Praha = 83 km. Dopravu zajišťují ČAD a vlaková spojení. V Rokycanech najdete další obchody, základní i mateřskou školu, městský úřad, lékaře, lékárnu, banku, restaurace atd. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště, knihovna. Dvě nové prodejny. Nejstarším dodnes činným spolkem v obci je Sbor dobrovolných hasičů. Návštěvníkům se zde nabízí procházky upravenou návsí a pro cyklisty byla vybudována nová cyklotrasa č.3 podél řeky, až na vrch Žďár s vyhlášenou přírodní rezervací. Na trase je nová restauraci a prodejna.

Zahájení
April
2010
Ukončení
December
2012
Nastěhování

Cena: 900 Kč/m2 Kč


Lokalita

Městečko Kamenný Újezd založeno ve 2.polovině 13.století je jedinečné území jihovýchodně od města Rokycany. Zde vznikl nový developerský projekt prodej 12 zasíťovaných pozemků. (některé jsou již prodány)Pozemky jsou orientovány v mírném jižním svahu, všechny mají malebný výhled do okolní krajiny.
Vzdálenosti: Kamenný Újezd - Rokycany = 3,9 km, Kamenný Újezd - Plzeň = 21 km, Kamenný Újezd - Praha = 83 km. Dopravu zajišťují ČAD a vlaková spojení. Zastávky na autobus i vlak jsou v blízkosti dané lokality. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště, knihovna. Dvě nové prodejny. Nejstarším dodnes činným spolkem v obci je Sbor dobrovolných hasičů. Návštěvníkům se zde nabízí procházky upravenou návsí a pro cyklisty byla vybudována nová cyklotrasa č.3 podél řeky, až na vrch Žďár s vyhlášenou přírodní rezervací. Na trase je nová restauraci a prodejna.
V Rokycanech najdete další obchody, základní i mateřskou školu, městský úřad, lékaře, lékárnu, banku, restaurace atd.

Dostupnost

Oblast Kamenného Újezda je snadno dostupná po dálnici D5, cca 10 minut od dálnice k vašemu novému bydlení. Přímo u lokality je autobusová i vlaková zastávka v obou směrech. V dosahu je veškerá občanská vybavenost jako jsou služby, obchody, škola, školka, nákupní centra, zdravotnická střediska, nemocnice, pošta, knihovna i sportovní areály.

Vizualizace


Váš makléř

Kontaktovat makléře