Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
<předchozí
nabídka
seznamseznam
nabídek
mapaukázat
na mapě
>další
nabídka
PRODÁNO Kč
Počet obrázků9
PROJEKT PRODÁN - NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY - HŘEBEČ U PRAHY
  • Hřebeč
    Obec
  • Středočeský
    Kraj

PROJEKT PRODÁN - NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY - HŘEBEČ U PRAHY

Hrubá stavba dokončena. Nová výstavba moderních řadových rodinných domů s dispozicí 5+kk – jedná se o dva rodinné domy se šesti samostatnými bytovými jednotkami, v centru obce, na rozhraní původní a nové zástavby. Každá jednotka má zastavěnou plochu 70 m2 a užitnou plochu 104 m2, vlastní parkovací stání na pozemku před domem a přímý výstup na zahradu z obývacího pokoje.

PRODÁNO

NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY - HŘEBEČ U PRAHY

 

 

Nová výstavba moderních řadových rodinných domů s dispozicí 5+kk – jedná se o dva rodinné domy se šesti samostatnými bytovými jednotkami, v centru obce, na rozhraní původní a nové zástavby. Každá jednotka má zastavěnou plochu 70 m2 a užitnou plochu 104 m2, vlastní parkovací stání na pozemku před domem a přímý výstup na zahradu z obývacího pokoje. Domy mají dvě plnohodnotná podlaží, tedy i druhé nadzemní patro má všude rovné stěny, žádná zkosení! Velikost pozemku dle umístění domu se pohybuje od 187 do 400 m2. Jedná se o velmi moderní nízkoenergetické bydlení s výbornou dostupností do hlavního města. Autobusová zastávka kousek od domů, přímé spojení na metro Dejvická.
Domy je možno pořídit od fáze dokončení domu bez vnitřních úprav po kompletně nadstandardně zařízené.
V současné době jsou k dispozici domy s pozemky o velikosti od 187 m2 do 400 m2.

Ve fázi dokončení 1
( kompletní hrubá stavba, krov, střecha, zateplení fasád, fasády, okna, vstupní dveře. Venkovní parapety, okapy, hromosvod. Uvnitř domu pouze nosná konstrukce a vnitřní schodiště  bez finálního povrchu a bez jakýchkoli dalších úprav interiéru. Přípojky IS přivedeny do domu. Parkovací stání před domem, terénní úpravy pozemku, oplocená zahrada připravená na výsadbu trávníku. )
nabízíme za cenu 2.298.000,- Kč + DPH.


Ve fázi dokončení 2
( kompletní hrubá stavba, krov, střecha, zateplení fasád, fasády, okna, vstupní dveře. Venkovní parapety, okapy, hromosvod. Uvnitř domu pouze nosná konstrukce a vnitřní schodiště  bez finálního povrchu a bez jakýchkoli dalších úprav interiéru. Přípojky IS přivedeny do domu. Parkovací stání před domem, terénní úpravy pozemku, oplocená zahrada připravená na výsadbu trávníku.
Dále: Provedeny vnitřní příčky, stěny včetně omítek, podlahy připravené pro pokládku finálního povrchu. Hotové veškeré rozvody elektro – silnoproudů a slaboproudů, v místnostech zásuvky, vypínače, vývody pro osvětlení ( bez osvětlovacích těles ). Kompletní rozvody ZTI – ukončeno vývody, kompletní podlahové vytápění ( bez zdroje tepla, ohřevu TUV a otopných žebříčků )
nabízíme za cenu 2.998.000,- Kč + DPH.


Ve fázi dokončení 3
(kompletně nadstandartně zařízené domy - osazen zdroj tepla a teplé vody, podlahy, obklady, dlažby, vestavěná svítidla, bez kuchyňské linky)
nabízíme  za cenu 3.598.000,- Kč + DPH


Hrubá stavba a fasáda dokončena. Dokončeny parkovací plochy a příprava zahrad.

Zahájení
August
2013
Ukončení
October
2014
Nastěhování
March
2015

Cena: PRODÁNO Kč


Lokalita

 


Hřebeč, ul. Opletalova


Obec Hřebeč je mladá, moderní, rozvíjející se obec, nacházející se asi 12 km severozápadním směrem od hranice Prahy 6 (věkový průměr obyvatel je 37 let). V obci jsou všechny důležité služby - obchody, pošta, zdravotní středisko, několik restaurací. V obci je též školka a vyhlášená základní škola (http://www.hrebec.cz/skola/index.htm), přehrada, tenisové kurty, dětské a fotbalové hřiště. Obec je také oblíbeným výletním místem


 


Dostupnost

Obec Hřebeč se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Kladno, cca 3 km od Kladna. Velmi dopré dopravní spojení s Prahou - BUS přímé spojení na metro Dejvická. Autem 10 min na okraj Prahy po rychlostní komunikaci R7 nebo R6. Vlak – nádraží Kladno 5 min, přímé spojení na Masarykovo nádraží.

Vizualizace


Váš makléř

Lukáš Bůva
Telefon 739 388 388
Telefon 739 388 388

Kontaktovat makléře