Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
Info u makléře
Počet obrázků5
Atriové domy Plzeň - Radčice
 • Ke Kovářce
  Ulice
 • Plzeň
  Obec
 • Plzeňský kraj
  Kraj

Atriové domy Plzeň - Radčice

Developerských projektů je v plzeňském kraji jako máku. Většinu z nich spojuje snaha o dosažení co nejnižších nákladů. A tak se šetří na materiálech, realizačních firmách i na architektech. Projekt atriových domů PLZEŇ - RADČICE, působí v tomto odhledu jako zjevení. Dvacet pět rodinných domů tvoří ucelenou, architektonicky dokonale navrženou zástavbu zvolené lokality, včetně navazující infrastruktury. Nízkoenergetické a pasivní domy s inteligentním řízením spotřeby energie využívají nejmodernější technologie a materiály. Pár kilometrů od centra Plzně tak roste zcela ojedinělý projekt.

Konstrukce a vybavení domů

Projekt zahrnuje 25 domů v pěti řadách, které jsou terasovitě odstupňované. To zajišťuje dobrý výhled do údolí Mže. Venkovní atrium poskytuje obyvatelům prostor s absolutním soukromím a dokonalým využitím zastavěné plochy.

Domy jsou monolitické betonové konstrukce a maximálně využívají nejnovější technologie ohleduplné k energetickým zdrojům. Současně nabízejí:

 • Velkoplošná hliníková okna s trojsklem a venkovními žaluziemi s technickými vlastnostmi pro pasivní domy.
 • Elektrické tepelné čerpadlo jako kompaktní jednotka s inteligentním ovládáním včetně topení v podlaze, ohřevu teplé vody a rekuperace
 • Velmi nízké náklady na topení a ohřev teplé vody.
 • Dálkovou diagnostiku a servis nastavení provozu domu nejen v rámci záruky.
 • Vysokorychlostní a spolehlivé internetové připojení.

 

SLUŽBY
Přímo v Radčicích je Obecní úřad, mateřskou školka, základní škola, pošta, knihovna, lékařská ordinace, prodejna se smíšeným zbožím a restaurace.
VOLNÝ ČAS
Kolem Radčic vedou cyklostezky, projet se můžete podél řeky Mže nebo vystoupat na kopec Sylván. V blízkosti našich domů najdete menší sportovní areál s tenisovými kurty, dětským hřištěm a hřištěm na fotbal, případně si můžete vyjet na koních V pochozí vzdálenosti je zoologická a botanická zahrada, nebo zámeček s uměleckou školou.
PŘÍRODA
Radčicemi protéká řeka Mže s množstvím zajímavých příležitostí pro pěší výlety nebo vyjížďky na kolech. V nedalekých Křimicích naleznete Zámecký park. Severně od Radčic se rozkládají rozsáhlé lesy a z blízkého Sylvánského vrchu si můžete vychutnat jedinečný výhled na celou Plzeň.
Obecně se nechá předpokládat, že noví obyvatelé Radčic přinesou i nové podnikatelské příležitosti a dojde k dalšímu rozvoji služeb a širokého spektra dalších možností.
Zahájení
September
2015
Ukončení
September
2016
Nastěhování

Lokalita

Městský obvod Plzeň Radčice leží na západním okraji města mezi částmi Křimice a Severní předměstí - Sylván.

Seznam bytů a ceník

Číslo Dispozice Plocha Patro Balkón
Lodžie
Terasa
Zahrada
Garáž Sklep
Komora
Cena
PL15SH217 4 pokoje 108 m2 1 ne ano ne ne Info o ceně v RK
PL15SH222 5 a více pokojů 134 m2 2 ne ano ne ne Info o ceně v RK

Dostupnost

Městský obvod Plzeň Radčice leží na západním okraji města mezi částmi Křimice a Severní předměstí - Sylván.

DOSTUPNOST

Vjezd do ohrazeného území projektu Radčice - atriové domy, je umístěn přibližně 100 metrů od silnice vedoucí od Kalikovského mlýna do Radčic a dále Malesic. Do centra Plzně se dostanete autem za 5 minut. Na celé trase například k obchodnímu a zábavnímu centru Plaza Vás nezdrží jediný semafor! V případě potřeby můžete použít i městkou hromadnou dopravu. Autobusová zastávka MHD je vzdálena 400 metrů.

Vizualizace


Váš makléř

Kontaktovat makléře