Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
Info u makléře
Počet obrázků5
Stavebního pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Noutonice, okres Praha západ.
  • Noutonice
    Obec
  • Středočeský kraj
    Kraj

Stavebního pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Noutonice, okres Praha západ.

Prodej stavebního pozemku 65.250m2 pro výstavbu 42 RD v obci Noutonice, okres Praha západ.

Nabízíme atraktivní stavební pozemek pro výstavbu 42 rodinných domů v obci Noutonice. Pozemek o celkové výměře 65.250 m2. Výměry naplánovaných jednotlivých pozemků jsou od 900 do 1.217 m2. Je zpracována a schválena územní studie dělení tohoto pozemku. Pozemek se nachází na okraji původní zástavby. Jde o klidnou lokalitu a skloubení bydlení v přírodě s výbornou dopravní dostupností do Prahy do 20 min. Elektřina, vodovod, kanalizace, plynovod v blízkém okolí a napojení řešeno v územní studii.

Vhodné jako investice koupě pozemku, výstavba komunikace a sítí. Následný prodej po jednotlivých parcelách na výstavbu domů. Případně včetně výstavby RD a jejich prodeje.

Obec Noutonice se nachází v okrese Praha západ, jedna ze dvou částí obce Lichoceves. Nachází se asi 13 km severozápadně od centra hlavního města Prahy a 1½ km na sever od Lichocevsi. Dominantou obce je kostel sv. Jana Křtitele. Okolí obce nabízí mnoho zajímavého, například památník českého dálnověku Budeč, Únětice a jeho kultura (jedno z nejstarších osídlených území v Čechách). Kulturní památka hory Říp, nedaleký památník Lidice či zřícenina hradu Okoř.

Zahájení
September
2015
Ukončení
April
2017
Nastěhování

Váš makléř

Kontaktovat makléře