Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
Info u makléře
Počet obrázků5
AVICENA LIBEREC
 • Frýdlantská
  Ulice
 • Liberec
  Obec
 • Liberecký kraj
  Kraj

AVICENA LIBEREC

AVICENA LIBEREC přináší do Liberce nový, důkladně propracovaný a nezaměnitelný charakter polyfunkčního komplexu. Komerční prostory i bytové jednotky.

 

 

AVICENA MEDICAL  je plánována pro zdravotní využití jako centrum všeobecné zdravotní péče poskytované široké veřejnosti. Obchodní galerie nacházející se v přízemním podlaží s centrální recepcí, poskytne všem uživatelům a návštěvníkům služby odpovídající charakteru této jedinečné budovy. AVICENA HOME je určena pro výstavbu bytů s vlastní přístupovou zónou.

AVICENA LIBEREC přináší do Liberce nový, důkladně propracovaný a nezaměnitelný charakter polyfunkčního komplexu. Otevírá Vám dveře do moderních zdravotních prostor, které splňují, ne-li překračují, náročné požadavky dnešní doby. Je místem, které je unikátní a jehož nedílnou součástí je i kompletní sociální zázemí a služby. AVICENA LIBEREC mimo jiné nabízí technologie šetrné k životnímu prostředí a nízké provozní náklady.

Prostory:

 • Možnost rozdělit plochu podlaží podle přání kupujícího / nájemce
 • Jednotky od 25 m2
 • Více než 1000 mna jednom podlaží2
 • Byty 3+kk od 75 m do 110 m22
 • Prostory pro Home office s vlastním vchodem   

 

Umístění projektu je výborně dostupné autem i veřejnou dopravou. AVICENA LIBEREC nabízí v centru Liberce nadstandardně výborné možnosti parkovacích ploch v přímé návaznosti k objektu, a to jak pro návštěvníky, tak i samotné rezidenty. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka městské hromadné dopravy Sokolská. 

AVICENA LIBEREC je atraktivní díky jedinečnému umístění v centru města Liberce. Výborně řešený logistický systém přináší volnou pěší zónu a cyklostezku přímo před budovou a rychlý příjem vozidel  pro záchrannou službu. AVICENA LIBEREC poskytne pro rezidenty širokou nabídku služeb včetně občerstvení, kavárny, lékárny, bankomatu.

Zahájení
October
2014
Ukončení
January
2015
Nastěhování

Dostupnost

Výborná dostupnost

Projekt AVICENA LIBEREC představuje významnou urbanistickou oblast v Liberci. Budova je díky svému umístění výborně dostupná autem i veřejnou dopravou. Je situována ve zlatém kříži města, mezi ulicemi Frýdlantská a Pálkova, vedle Okresní správy sociálního zabezpečení. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka městské hromadné dopravy Sokolská.

AVICENA LIBEREC nabízí v centru Liberce nadstandardně výborné možnosti parkovacích ploch pro návštěvníky i samotné rezidenty v přímé návaznosti k objektu. AVICENA LIBEREC poskytne pro rezidenty širokou nabídku služeb včetně občerstvení, kavárny, lékárny, bankomatu a prodejny tiskovin.

Váš makléř

Kontaktovat makléře