Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
8.990.000,- Kč
Počet obrázků7
POZEMEK NA VÝSTAVBU MINIMÁLNĚ 25 RODINNÝCH DOMŮ - KAMENNÝ PŘÍVOZ (Jílové u Prahy)
  • Kamenný Prívoz
    Obec
  • Středočeský kraj
    Kraj

POZEMEK NA VÝSTAVBU MINIMÁLNĚ 25 RODINNÝCH DOMŮ - KAMENNÝ PŘÍVOZ (Jílové u Prahy)

Nabízíme atraktivní stavební pozemek pro výstavbu minimálně 25ti rodinných domů včetně projektu a stavebního povolení na výstavbu inženýrských sítí v Kamenném Přívozu.Vhodné jako investice koupě pozemku, výstavba komunikace a sítí. Následný prodej po jednotlivých parcelách na výstavbu domů. Případně včetně výstavby RD a jejich prodeje.

Nabízíme atraktivní stavební pozemek pro výstavbu minimálně 25ti rodinných domů v Kamenném Přívozu. Pozemek o celkové výměře 29.065 m2. Výměry naplánovaných jednotlivých pozemků jsou od 829 do 1309 m2 (možnost změny). Pozemky jsou v mírném JZ svahu. Nacházejí se na okraji původní zástavby. Elektřina na okraji pozemku. Včetně stavebního povolení trafostanice na okraji pozemku. Včetně vydaného územního rozhodnutí se všemi orgány.

Vhodné jako investice koupě pozemku, výstavba komunikace a sítí. Následný prodej po jednotlivých parcelách na výstavbu domů. Případně včetně výstavby RD a jejich prodeje.

Obec Kamenný Přívoz se nachází na spodním toku Sázavy, v jižní části okresu Praha - západ, čtyři kilometry jižně od města Jílové u Prahy. K nejbližším sousedům dále patří město Týnec nad Sázavou (okres Benešov). Z Prahy lze dojet autem též přes řeku Vltavu  ve Štěchovicích, přes Hradišťko a Krňany.

Obec je situována na okraji cca 10 min od okraje Prahy, velmi dobrá dopravní dostupnost po novém pražském okruhu. V budoucnu přímé napojení z dálnice D3.

Zahájení
September
2014
Ukončení
May
2015
Nastěhování

Cena: 8.990.000,- Kč


Váš makléř

Lukáš Bůva
Telefon 739 388 388
Telefon 739 388 388

Kontaktovat makléře