Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Developerské projekty

Nalezeno 12 nemovitostí

AVICENA LIBEREC

AVICENA LIBEREC přináší do Liberce nový, důkladně propracovaný a nezaměnitelný charakter polyfunkčního komplexu. Komerční prostory i bytové jednotky.
Info u makléře

BYDLENÍ SLANÝ

Projekt Bydlení Slaný je tvořen osmi moderními čtyřpodlažními domy. Rezidenční projekt nabízí celkem 85 bytů s dispozicí 2+kk až 4+kk s rozlohou od 57 do 120 m2. Byty v přízemí mají předzahrádky, některé z bytů v patřech balkony či terasy. Dobrá a pohodlná dostupnost Prahy.
od 1.701.840 Kč

BYTY ANDĚL - NOVÝ SMÍCHOV - PRAHA 5

Projekt "BYTY ANDĚL" je realizován v ulici Jindřicha Plachty a Staropramenná v rezidenční oblasti Prahy 5 - Smíchova. Projekt zahrnuje dva objekty - s kompletní rekonstrukcí původní secesní budovy "A" a na ni navazující novostavby "B". Projekt nabízí 44 bytů, dva nebytové prostory - ateliéry, 5 komerčních prostory.
od 3.691.010 Kč

Byty Zbůch

Nabízíme k prodeji nový developerský projekt byty Zbůch
od 886.190 ,- Kč

Chalet Medorhof ZADNÍ TELNICE Krušné Hory

Chalet Medorhof nabízí prodej 6 luxusních apartmánů a komerčního prostoru na restauraci v lyžařském středisku Zadní Telnice v Krušných horách
od 1800000 Kč

Golfové bungalovy a apartmány Šajdíky

Prémie - při koupi bungalovu či apartmánu doživotní členství v Penati Golf Clubu
již od 2.376.000,- Kč vč. DPH Kč

POZEMEK NA VÝSTAVBU MINIMÁLNĚ 25 RODINNÝCH DOMŮ - KAMENNÝ PŘÍVOZ (Jílové u Prahy)

Nabízíme atraktivní stavební pozemek pro výstavbu minimálně 25ti rodinných domů včetně projektu a stavebního povolení na výstavbu inženýrských sítí v Kamenném Přívozu.Vhodné jako investice koupě pozemku, výstavba komunikace a sítí. Následný prodej po jednotlivých parcelách na výstavbu domů. Případně včetně výstavby RD a jejich prodeje.
8.990.000,- Kč

Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu.
900 Kč/m2 Kč

Rezidence Blochovka

Bydlení v historické části Starého Plzence, kde se snoubí původní architektura Blochova statku s moderní architekturou a vysokým standardem bydlení.
od 2 980 000 Kč

REZIDENCE TROJICKÁ - POSLEDNÍ 2 VOLNÉ BYTY

Projekt Rezidence Trojická se nachází v historické rohové budově v klidné ulici Trojická v Praze 2 - Nové Město, nedaleko Rašínova nábřeží.
od 13.149.890,- Kč

Stavebního pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Noutonice, okres Praha západ.

Prodej stavebního pozemku 65.250m2 pro výstavbu 42 RD v obci Noutonice, okres Praha západ.
Info u makléře

VÝHLEDY STODŮLKY - POSLEDNÍ DVA POZEMKY

Nové krásné stavební pozemky určené k výstavbě jednotlivých rodinných domů v nové lokalitě Praha 5 - Stodůlky.
od 5.782.539,- Kč