Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Developerské projekty

Nalezeno 16 nemovitostí

Atriové domy Plzeň - Radčice

Developerských projektů je v plzeňském kraji jako máku. Většinu z nich spojuje snaha o dosažení co nejnižších nákladů. A tak se šetří na materiálech, realizačních firmách i na architektech. Projekt atriových domů PLZEŇ - RADČICE, působí v tomto odhledu jako zjevení. Dvacet pět rodinných domů tvoří ucelenou, architektonicky dokonale navrženou zástavbu zvolené lokality, včetně navazující infrastruktury. Nízkoenergetické a pasivní domy s inteligentním řízením spotřeby energie využívají nejmodernější technologie a materiály. Pár kilometrů od centra Plzně tak roste zcela ojedinělý projekt.
Info u makléře

AVICENA LIBEREC

AVICENA LIBEREC přináší do Liberce nový, důkladně propracovaný a nezaměnitelný charakter polyfunkčního komplexu. Komerční prostory i bytové jednotky.
Info u makléře

BYDLENÍ SLANÝ

Projekt Bydlení Slaný je tvořen osmi moderními čtyřpodlažními domy. Rezidenční projekt nabízí celkem 85 bytů s dispozicí 2+kk až 4+kk s rozlohou od 57 do 120 m2. Byty v přízemí mají předzahrádky, některé z bytů v patřech balkony či terasy. Dobrá a pohodlná dostupnost Prahy.
od 1.701.840 Kč

Bytový komplex Stonepark - IV. etapa

Rezidenční bydlení v nejatraktivnější lokalitě Benešova.
od 1,399.900,- Kč

BYTY ANDĚL - NOVÝ SMÍCHOV - PRAHA 5

Projekt "BYTY ANDĚL" je realizován v ulici Jindřicha Plachty a Staropramenná v rezidenční oblasti Prahy 5 - Smíchova. Projekt zahrnuje dva objekty - s kompletní rekonstrukcí původní secesní budovy "A" a na ni navazující novostavby "B". Projekt nabízí 44 bytů, dva nebytové prostory - ateliéry, 5 komerčních prostory.
od 3.691.010 Kč

BYTY CHÝNOV

Nové byty do osobního vlastnictví v Chýnově. Bytový dům o 14 byt. jednotkách na vlastním oploceném pozemku s parkovacím stáním pro každý byt.
od 1 340 000,- Kč

Byty PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Byty prodávané do družstevního vlastnictví.Tři podlaží, dva podkrovní byty, devět bytových jednotek. Podíl na oploceném pozemku, vlastní parkovací stání. Ke každé bytové jednotce náleží jeden až dva balkony a sklepní koje. Parkovací stání se nachází uvnitř oploceného pozemku s pojezdovou bránou a vstupní brankou.
od 278 000,- Kč počátečního vkladu Kč

Byty Zbůch

Nabízíme k prodeji nový developerský projekt byty Zbůch
od 886.190 ,- Kč

Chalet Medorhof ZADNÍ TELNICE Krušné Hory

Chalet Medorhof nabízí prodej 6 luxusních apartmánů a komerčního prostoru na restauraci v lyžařském středisku Zadní Telnice v Krušných horách
od 1800000 Kč

Golfové bungalovy a apartmány Šajdíky

Prémie - při koupi bungalovu či apartmánu doživotní členství v Penati Golf Clubu
již od 2.376.000,- Kč vč. DPH Kč

KRÁSNÝ SVĚT - REZIDENCE NA VESELÉ

Novostavba bytového domu se čtyřmi nadzemními podlažími na severovýchodním okraji města Berouna.
od 3.615.910,- Kč

POZEMEK NA VÝSTAVBU MINIMÁLNĚ 25 RODINNÝCH DOMŮ - KAMENNÝ PŘÍVOZ (Jílové u Prahy)

Nabízíme atraktivní stavební pozemek pro výstavbu minimálně 25ti rodinných domů včetně projektu a stavebního povolení na výstavbu inženýrských sítí v Kamenném Přívozu.Vhodné jako investice koupě pozemku, výstavba komunikace a sítí. Následný prodej po jednotlivých parcelách na výstavbu domů. Případně včetně výstavby RD a jejich prodeje.
8.990.000,- Kč

Prodej zasíťovaných stavebních pozemků KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcely určené pro individuální výstavbu rodinných domů v obci KAMENNÝ ÚJEZD u Rokycan, které jsou situovány na mírném jižním svahu.
900 Kč/m2 Kč

REZIDENCE TROJICKÁ - POSLEDNÍ 2 VOLNÉ BYTY

Projekt Rezidence Trojická se nachází v historické rohové budově v klidné ulici Trojická v Praze 2 - Nové Město, nedaleko Rašínova nábřeží.
od 13.149.890,- Kč

Stavebního pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Noutonice, okres Praha západ.

Prodej stavebního pozemku 65.250m2 pro výstavbu 42 RD v obci Noutonice, okres Praha západ.
Info u makléře

VÝHLEDY STODŮLKY - POSLEDNÍ DVA POZEMKY

Nové krásné stavební pozemky určené k výstavbě jednotlivých rodinných domů v nové lokalitě Praha 5 - Stodůlky.
od 5.782.539,- Kč