Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Ing. Marie Perlíková

Realitní makléřka a finanční poradce

Telefon 605 943 811


Klatovská třída 340/ 25
30100 Plzeň

Představení

Již několik let se věnuji komplexnímu finančnímu poradenství pro své klienty. Zakládám si na důvěryhodnosti, komplexnosti a spolehlivosti. Je pro mě velmi důležité přinášet klientovi aktuální informace, aby měl ve svém životě stabilní oporu a jistoty do budoucna. Ráda klientům pomáhám ke splnění jejich snů. Jelikož i sama vyhledávám profesionální partnery s nejširším komplexem služeb, sama se snažím nabízet totéž.

Proto pravidelně absolvuji různá školení, aby služby, které nabízím, byly stále aktuální a profesionální.

Je mi tedy velkou ctí být posilou týmu RK Evropa, protože portfolio realit mi chybělo jako poslední díl do skládačky mého komplexu služeb.

Svým klientům ráda pomohu získat vysněné bydlení, pomohu s financováním a veškerou potřebnou dokumentací. Zajistím též klienta do budoucna proti neočekávaným výpadkům příjmů a též pomohu ráda klientům k lepší finanční nezávislosti. To vše spolehlivě a precizně. Stačí nalézt správného partnera na cestě k lepší budoucnosti.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • KomerčníNemovitosti

Kontaktovat Ing. Marie Perlíková