Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Josef Šimončík

ředitel pobočky

Telefon 734 436 711


Nádražní 3271/136
720 00 Ostrava

Představení

Vážení klienti,

 

realitám se v různých podobách věnuji již 13 let, kdy jsem koupil svou první nemovitost a pronajímal ji. Nyní již druhým rokem vedu pobočku realitní kanceláře Evropa Ostrava z pozice ředitele a jednatele společnosti. Práce s klienty mě velmi baví a naplňuje, zároveň mě motivuje k dalšímu rozvoji.

Mile rád Vám pomůžu s prodejem či pronájmem jakékoliv Vaší nemovitosti.

 

Josef Šimončík

Reference

18.8.2017

Dobrý den, pane Šimončíku,  chceme Vám s manželkou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu. Celý proces probíhal z Vaší strany velmi profesionálně a k naší plné spokojenosti. Také výběr nového majitele nás velice potěšil. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci. 


S pozdravem Jiří a Dagmar Mückovi, Lískovec, Frýdek-Místek

12.3.2017

Dobrý den, pane Šimončíku,

chtěl bych Vám touto formou poděkovat za vaši perfektně odvedenou práci při prodeji pozemku. Byl jsem spokojený s rychlostí a perfektní informovaností kdykoliv jsem zavolal.

Ještě jednou děkuji za spolupráci.  Přeji příjemný zbytek dne.

Marek Holub

18.2.2017

Dobrý den pane Šimončík

 
Mockrát Vám děkujeme za služby při prodeji našeho bytu.
Byli jsme s realitní kanceláři EVROPA velmi spokojeni a ještě jednou Vám mockrát děkujeme za rychlé a profesionální jednaní a určitě Vás budeme doporučovat 
 
S pozdravem Hlušíčkovi
 Nemovitosti

Kontaktovat Josef Šimončík